Autor Téma: Dětský tábor 3. - První den  (Přečteno 16155 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Dětský tábor 3. - První den
« kdy: Října 26, 2009, 09:14:58 »
Když jsem se ráno vzbudil, tak bylo už dost světlo. Podíval jsem se na Jirku a ten byl už taky vzhůru. Měl ve tváři zvláštní výraz. Chvilkama červenal a jako kdyby dělal něco namáhavého. Potom mi došlo, jestli se nesnaži vyčurat se do plenek. Sotva jsem na to pomyslel, tak jsem ucítil, že právě čurám. Plenky už byly úplně promočené a cítil jsem, jak to stéká přes bříško a kolem nožiček ven. Taky jsem jasně cítil tu hromadu v mých plenkách. Od Jirky se ozval tlumený prd a potom rachot. Takže to namáhání bylo od tlačení do plenek. Dost jsem se tomu divil, protože kakal už v noci. Když byl hotov, tak se podíval se širokým úsměvem na mě a řekl mi: "Ahoj." Já jsem ho také pozdravil. Zeptal se mě, jak vypadá obsah mých plenek. On je prý hrozně moc pokakaný a počůraný. Řekl jsem mu, že jsem se v noci taky pokadil a několikrát počůral. Také jsem mu sdělil, že jsem cítil, jak mi moč teče mimo plenky a že bude asi chvili trvat než si zvyknu spát v tak tlustých plenkách. Na to mi řekl, že pro to protečení mi budou asi dávat jiný balení plenek.
    Za chvilku se otevřely dveře a dovnitř vešly dvě tety. Jedna se ujala Jirky a druhá přišla ke mně. Spustila dolů postranici u postýlky a rozepla mi fusak. Pěkně se na mě usmála. Když jsem byl odkrytý, tak jsem ucítil pach z toho, jak jsem se pokadil.
   "Vypadá to, že jsi se asi pěkně pokadil."
    Druhá teta řekla, že je Jirka taky pokaděný. Bylo rozhodnuto, že nás vezmou oba do koupelny přebalit. Posadili nás do kočárku, čímž se všechno kadění dostávalo nahoru a na záda. Odvezli nás do koupelny a jedna teta hned začala napouštět vodu do vany, druhá zatím zaparkovala kočárek s námi u pultu a začala nás odpoutávat a potom každého z nás dala na pult a položila nás na záda. Druhá teta přišla k nám a začala svlékat Jirku. Mně taky teta rozepla dupačky. Když došla k nohám, tak řekla:
    "Ale, ale plenky nám v noci protekly? No, to je budeme muset poskládat jinak a dát ti ještě asi dvě navíc."
    To mě vůbec nepotešilo, protože ty co jsem měl na sobě, už byly hrozně tlusté. Potom mi sundala dupačky a rozepla plenkové kalhotky. Řekla akorát, že je to pěkná nadílka, co tam mám. Otřela mě z nejhoršího a dala ty pleny pryč. Dostal jsem na zadek a mezi nohy jednu plenu. Jirku druhá teta už taky svlékla a už ho odnesla do vany, kde ho postavila. Během chvilky jsem se tam octnul taky. Stáli jsem proti sobě. Tety nás začaly rychle umývat. Mezitím přicházeli dovnitř další tety s dětmi. Některé měly taky pěkný balík mezi nohama. Některým dětěm svlékly jednorázové pleny a daly je na nočník. Potom jim oblékly natahovací pleny a trička a některým nedávaly pleny už vůbec. Ostatním je ale daly. Když jsme byli oba umytí, tak nás přenesly zpět na pult. Pořádně nás osušily. Pak si připravily štos plenek. "Moje" teta je upravila a vsunula plenky do kalhotek. Nadzvedla mě za kolena, dala mi ho pod zadeček a pořádně mě napudrovala. Potom mi je protáhla mezi nohama a zapla kalhotky. Dostal jsem body a kalhoty na hraní a ponožky. Měl jsem pěkný pocit v plenkách. Bylo tam sucho, čisto a teplo. Pak nás posadily do kočárku a odvezly do jídelny. Daly nás do židliček a pevně připoutaly. Jedna z tet, řekla které děti nás dneska opustí a pojedou domů. K snídani jsme dostali krupičnou kaši s jahodama. Krmily nás dětskou lžící. Větší děti měly k snídani rohlíky s džemem a čajem. My jsme dostali po snídani mlíčko. Tři děti, které jely domů, nám zamávali a dvě tety je odvedly pryč. Za chvilku bylo slyšet pod oknem startování auta.
    Mě a Jirku po snídani odvezla teta k nám do pokoje. V jednom rohu byla připravena velká ohrádka na hraní. Posadily nás do ní, abychom si mohli pěkně hrát. Zeptal jsem se Jirky, jestli neví, zda přijedou dneska nové děti. On mi odpověděl, že určitě. Prý jezdí každý den. Byl jsem zvědavý, co budu dělat celé dopoledne. Zeptal jsem se na to Jirky a on mi řekl, že nás oba nejprve čeká vstupní prohlídka. Nevěděl jsem, co to má přesně znamenat. Než mi stačil odpovědět, tak nás oba teta dala do kočárku a vezla někam ven. Přijeli jsme před jedny dveře. Všimnul jsem si, že je na nich napsáno "Ordinace". Teta zaklepala a dveře otevřela paní v bílém plášti. Vjeli jsme dovnitř.
    "A koukám, že se nám vrátil Jiřík. Tak tu opět vítej. Budeš tady s námi jako loni šest týdnů. Teda pokud nebudeš moc zlobit a neprodloužíš si to tady."
Při těch slovech odpoutala Jirku z kočárku a položila ho na stůl. Potom ho rozbalila a prohlížela. Zkoušela mu pohyb nohou v kyčlích.
    "Jo, je v pořádku, balit tak jako doposud. Zabalte ho do plenek, ať se nám tady nepočurá."
    Teta se ho ujala. Paní doktorka mezitím přistoupila ke mně a vzala mě z kočárku.
    "Tak ty musíš být určitě Vlastík. Už jsem o tobě slyšela, prý jsi tady poprvé."
    Při tom, jak to povídala, mě položila na lehátko a začala mě svlékat. Rozepla i plenkové kalhotky a začala mi cvičit s nohama.
    "No, ten levý kyčel se mi moc nelíbí. Bude dobré mu trochu víc vycpat mezi nohama. Hlavně na noc mu vkládejte doprostřed ještě tři pleny složené na polovinu a přes den dvě."
    Když jsem to slyšel, tak jsem se zděsil. Plenky jsem měl už tak dost silné a to by mi je měli ještě zesílit.
    "Tak jo, můžete ho zabalit."
    Teta mě oblékla do plenek. Nevím, kde je vzala, ale vytáhla odněkud dvě velké pleny a složila je na polovinu délky těch ostatních. Vsunula je ještě do kalhotek a ty potom protáhla mezi nohama a zapla. Byl to hodně tlustý balík. Nohy jsem měl roztažené ještě víc než předtím. Potom mi dala všechno oblečení. Pak mě posadila do kočárku k Jirkovi. Odvezla nás ven. Na chodbě jsme uslyšeli podivný rámus. Jirka se ke mně naklonil a řekl mi, že se někdo z těch, co jsou stále v posteli, pokusil vylézt ven a nebo se mu to dokonce povedlo. Vjeli jsme do herny. Na velkém stole jsem uviděl položené nějaké věci. Potom přivezli v kočárku chlapce. Byl úplně nahý.
    "Takhle dopadne každý, kdo poruší pravidlo o nevylézání z postele a nebo si sundá sám svoje plenky," řekl mi Jirka.
    Položila kluka na stůl. Ten snížila tak, že každý viděl, co se na něm bude dělat. Viděl jsem hrozně velký štos plenek. Chlapečka dala na ně a rychle ho zapudrovala. Nohy mu roztáhla a dala mezi ně ten balík plenek. Ještě mu dala kalhotky a zapnula je. Bylo vidět, že nemůže dát nohy vůbec k sobě a skoro s nimi hýbat. To, co jsem pokládal za prostěradlo, byla velká zavinovačka. Zručně ho do ní začala balit. Jiná teta mezitím přivezla kočárek pro mimina na ležení, ale hrozně veliký. Chlapec dostal ještě dudlík a byl uložen na kočárek a odvezen pryč. Jirka mi řekl, že bude balený takhle určitě týden a další bude stále zapnutý ve fusaku. Zeptal jsem se ho, co bude dělat. Prý jenom ležet, spát, čůrat a kakat do plenek. Zeptal jsem se taky na to, jak bude jíst.
    "No jak? Bude kojenej a přikrmovanej mlíčkem z láhve."
    Docela jsem ho litoval. Být zavinutý a nemít možnost se pohnout musí být hrozné. Nedalo mi to a zeptal jsem se Jirky, jestli už byl taky zabalen do zavinovačky. Prý jo, ale naštěstí jenom tři dny.
    "Je to dost nepohodlné, víš? Nemůžeš se sám hýbat a to ani nohama a ani rukama. Pořád jenom ležíš a nic jiného nemůžeš dělat."
    Teta nás potom zavezla k ohrádce, abychom si hráli. Přinesla nám taky láhve s čajem a donutila nás je vypít. Dala nám do ohrádky hračky. Jirka mi potom vyprávěl, co bylo u něj několik dní potom, co jeho maminka zjistila, že měl v noci plenky. Nejdřív ho prý kontrolovala, jestli si je nebere. A tak ho napadlo, že když by se začal počurávat v noci do postele, tak by snad dosáhl svého a mohl je nosit. První noc, co se pomočil, tak mu máma ráno vyhubovala. Prý přeci není žádné mimino, aby se v noci počurával do postele. Jenže když to trvalo delší dobu, asi tak dva týdny, a každý den ráno byla mokrá postel, tak mu začala dávat pod prostěradlo igelitovou plenu. Potom se naštvala a dotáhla ho k doktorovi. Ten ho vyšetřil a nic nezjistil. Potom prý poslal jeho mámu ven a zeptal se ho, jaký má pocit, když má na sobě pleny. Řekl mu, že ho to hrozně vzrušuje.
    Dost jsem na něj koukal, že byl takhle schopný se vybavovat s lékařem a plenkách. Pak mi řekl, že s ním ten doktor ještě mluvil a to, jestli by chtěl mít pleny i ve dne a udělat ze sebe malý mimino. Když mu sdělil, že jo, tak mu doktor řekl, že mu tak trochu pomůže. Poslal ho ven a pozval si mámu dovnitř. Neví, co si povídali, ale prý když šli domů, tak se zastavili ve zdravotnických potřebách a jeho máma tam vyzvedla pleny. Jedny prý byly ty, co nosil jeho brácha na noc a druhé vypadaly jako plenkové kalhotky, co nosil před časem ten nemladší brácha, ale o dost větší. Když dorazil domů, tak mu mamka sdělila, že když se mu tak pleny líbí, tak je tedy bude dostávat. Přes den bude nosit ty natahovací, co nejsou vůbec vidět a na noc mu bude dávat normální plenky. Hned vyfasoval jednu a byl prý spokojený. Večer než šel spát, tak k němu přišla jeho máma a nasadila mu plenkové kalhotky. Když odešla, tak si začal libovat, jaký je to super pocit být v plenkách. Natahovací plenky nosil i do školy. Ráno si vzal jednu a dvě si schoval do batohu. Převlíkat si jí chodil na záchod. Samozřejmě, že to odhalili jeho sourozenci a zpočátku se mu smáli, ale potom už bylo vše v pořádku. Dostával tak plenky po několik měsíců. Když byl doma o víkendu, tak si nechával dávat ty normální plenky na lepítka. Pak mu mamka sdělila, že pojede na tenhle tábor a on byl moc spokojený.
    Já jsem mu řekl, že to mu mohu jenom závidět. Pověděl jsem mu o tom, jak moje mamka vždycky vyváděla, když našla plenky a nebo jakoukoliv věc, která souvisela s malými dětmi. Teta nám opět přinesla láhve, tentokrát s džusem. Když jsem ji pil, tak jsem potřeboval čurat a pustil jsem to do plenek. V duchu jsem si říkal, jaká je to legrace. Přijímal jsem pití a zároveň to šlo ze mě ven. Čural jsem dost dlouho, až jsem se divil, kde se to bere. Konečně jsem byl hotov jak s pitím, tak i s čuráním. Teta nás vytáhla z ohrádky a každého vzala za ruku a odvedla k dekám, které byly v jiném rohu. Musel jsem jít pomalu a s nohama hodně od sebe, jak mě nutil balík mezi nohama. Položila nás na deku a řekla, ať pěkně odpočíváme. Jirka mi řekl, že je to povinný dopolední odpočinek. Zaujalo mě, že tam nebyly žádné starší děti jako ty, co už můžou normálně chodit. Zeptal jsem se ho a on mi řekl, že ty mají svoji hernu. Prý jsme s nimi dohromady až po odpoledním spánku a svačině. Nevím, jak se to stalo, ale asi jsem si zdřímnul. Probudila mě až teta. Posadila nás opět do ohrádky a ať si ještě do oběda hrajeme. Zjistil jsem, že mám opět mokré pleny. Musel jsem se ve spánku počurat, aniž bych si to uvědomil. Byl jsem mokrý docela dost, takže jsem měl víc než jen jednu nehodu.
    Potom byl už čas na oběd. Nejdřív nás teta ale odvezla k nám do pokoje. S pomocí druhé osoby nás přebalila do suchého. Já dostal do kalhotek místo dvou zesilujících plen čtyři. Teď už to byl hrozně šílený balík, co jsem měl mezi nohama. Na to jsem dostal už jenom body a byl takto usazen zpátky v kočárku. Když byl přebalen i Jirka, tak nás odvezli do jídelny na oběd. Posadily nás jako vždy do velkých židliček a začaly nás krmit bramborovou kaší. Najednou dovnitř vjela teta s kočárkem pro dvojčata a na něm vezla dvě nové děti. Představila je jako Mirka a Davida. Také nám prozradila, že jsou to skutečně sourozenci. Celkem jsem si říkal, že bych se jich rád zeptal, jak to chodilo u nich doma a jestli si hráli společně a nebo každý sám. Po obědě jsem dostal jako po každém jídle láhev s mlékem a byli jsme s Jirkou odvezeni do našeho pokoje. Po uložení do postýlek teta zapnula pohádku a odešla. Než jsem usnul, tak jsem se Jirky zeptal zda zná ty dva, co dneska přivezly. Řekl mi, že jo a poví mi o nich až si budeme spolu po spánku hrát. S tímto příslibem jsem usnul.
    Probudil mě až zase hlas tety, která na mě volala, ať se vzbudím. Otevřel jsem oči a usmál se na ni. Teta rozepla fusak a vyndala mě ven. Odnesla mě na pult a začala rozepínat moje body. Potom mi ho svlékla a sundala mi počurané plenky. Přebalila mě do nových. Mezitím druhá teta stejným způsobem přebalila Jirku. Pak jsem dostal nové body, ponožky a kalhoty na hraní. Najednou se otevřely dveře a vešla teta s podnosem a na něm měla kojenecké láhve s mlékem. Každý jsme dostali jednu a začali bumbat mlíčko. Když jsme byli po svačině, tak nás odvezli v kočárku ven.
    "Tak teď si budete pěkně hrát. Musíme být vevnitř, protože venku prší," řekla teta, co nás vezla.
     Vjeli jsme do herny a byli dáni do ohrádky. Všimnul jsem si, že je větší než ta, co jsme v ní byli ráno. Jirka mi řekl, že tam nebudeme sami: "Zřejmě tady budou s námi bráchové, co dnes dojeli."
     "Aha," řekl jsem a pak jsem ještě dodal: "Slíbil jsi mi, že mi o nich něco řekneš."
     Hned mi o nich chtěl začít vyprávět, ale to už je teta přivezla v kočárku a dala je k nám do ohrádky. Kluci se hned vesele pozdravili s Jirkou. Potom se obrátili ke mně a já jsem se jim představil. Pak nám teta přinesla láhve s džusem a počkala až ji každý vypijeme. Když odešla, tak jim Jirka řekl, že právě chtěl povídat o nich mě jejich příběh s poznáváním plenek.
     Mirek se ujal slova a, že to poví sám. Pak začal vyprávět. Zálibu v plenkách prý nejprve objevil on, až po něm David. On často chodil ke kamarádovi, který měl malou ségru, jež nosila plenky. Vždycky ho fascinovalo, když ji viděl běhat po pokoji jenom v plenkách a v bodyčku, nebo když ji ten kámoš přebaloval. Pak ho jednou požádal, ať ji přebalí, že on musí nutně na záchod. Když to dělal, tak pocítil neznámý pocit vzrušení. Začal přemýšlet, jaký by to byl pocit taky nosit plenky a jak to zkusit. Nenapadlo ho nic jiného, než vzít jednu plenku a strčit ji nepozorovaně do batohu a odnést si ji domu. Večer, když David už spal, tak si ji dal mezi nohy pod pyžamo. Ten pocit, co cítil, byl úžasný. Zatím se do ní nepočurával, ale bral si ji ještě nekolikrát v noci. Pak ji vyhodil, ale myslel na pleny stále. Jednou když byl doma úplně sám, ho napadlo si obstarat plenky jinak. Vybral si z kasičky peníze a šel do drogerie. Tam uviděl v regálu prodávat kusové plenky. Měli tam několik druhů a to jak v balíkách, tak i po jednotlivých kusech. Na jednom malém balíčku  bylo napsáno do 45kg, pro chlapce zejména na noční pomočování. Vzal jedno balení po deseti kusech a šel ke kase. Nikdo mu nic neřekl, on zaplatil a utíkal domů. Vzal si hned jednu plenku a chodil jenom s ní po bytě. Prý to byla úžasná rozkoš. Pak ji už musel sundat a vše uklidil pod postel, kam nikdy nikdo nelez. V noci si vždy počkal, až brácha usne a pak si nasadil plenky. Tak jako vše, co se dělá tajně, tak i tohle prasklo. Když jednou ráno zaspal a zapomněl si včas sundat plenku, tak ho s ní nachytala máma. Ke všemu ji měl počuranou, jak to večer zkusil poprvé pustit do ní naplno. Prý se hrozně divila, co to má znamenat. Řekl jí, že to chtěl vyzkoušet. Odpoledne, když byl sám s bráchou, tak ten se ho hned ptal jaký je to pocit mít plenky a proč to dělá. Zeptal se ho, jestli to chce fakt zkusit a že je to super pocit a ohromně to vzrušuje. Když on souhlasil, tak se sebral a vytáhl ze skrýše dvě pleny. Jednu si vzal a do jedné zabalil Davida. Tomu se to taky okamžitě hrozně líbilo a od té doby, když byli sami dva doma, si dávali navzájem plenky. Pak je jednou nachytala máma. Dostali vynadáno a museli slíbit, že s tím skončí. Ale oni pokračovali, když to šlo, stále ve své společné zálibě. Kupovali si dohromady plenky a užívali si ten pocit rozkoše. Vždycky chodili před sebou jenom v plenkách a tričku a navzájem se kontrolovali, zda není ten druhý počůraný. Když by byl, tak by přebalil jeden druhého. Postupně si nakoupili za společné úspory i kojenecké láhve a dudlíky. Plenky si kupovali dohromady a to vždycky balík. Když je jednou zase přistihla máma při jejich hře, tak jim zajistila tenhle tábor. Jsou tady už potřetí a moc se sem prý těšili.
    Byl jsem překvapen jejich příběhem. Pak se mě David zeptal, jak to začalo u mě. "U mě to začalo tak, že jsem jednoho dne byl s rodiči u známých, kteří měli malého chlapečka. Když ho přebalovali, tak jsem na tom mohl nechat oči. Pocítil jsem neznámý pocit vzrušení. Druhý den na chatě jsem si zkusil dát mezi nohy do pyžama složený ručník. Ohromně mě to fascinovalo. Když jsme přijeli domů, tak jsem začal uvažovat, kde sehnat plenky. Šel jsem se podívat do drogerie a tam jsem uviděl prodávat buničité pleny pro děti. Koupil jsem si jedny a šel domů. Věděl jsem, že má máma odpolední. Plenky jsem vybalil a dal si je do slipů. Ten pocit byl úplně super. Pak jsem to takhle dělal pravidelně, vždy, když byla máma na odpolední v práci. Kupoval jsem si pleny a nebo plenkové kalhotky a užíval si. Měl jsem jednu tajnou skrýš, ve které jsem všechno schvával. Koupil jsem si taky dudlíka a láhev. Jednou mi na tu skrýš přišla máma. Byl z toho děsný kravál a já musel slíbit, že s tím přestanu. Jenže jsem pokračoval dál. Pak mě máma potrestala tím, že ze mě udělala o jarních prázdninách batole se vším všudy a když vše skončilo, tak mi pohrozila umístěním v tomto táboře. Já samozřejmě nepřestal a tak jsem tady," řekl jsem na jeho otázku.
Během povídání jsem ucítil, že potřebuji opět čurat a tak jsem trochu zatlačil a vypustil vše do plenek. Hráli jsme si společně až do večera. Kluci povídali, co dělali přes rok doma a jak nosili pleny vždy, když byli doma sami. Za chvilku si pro nás přišla teta a odvezla mě a Jirku na náš pokoj. Tam nám vyměnily pleny. Jeli jsme na večeři a po ní nám pustily v herně Večerníček. Po něm nás odvezly do koupelny, kde nás vykoupaly a zabalily do plenek na noc a daly nám  dupačky. Na pokoji nás opět nakojily a uložily do postýlek. Zapnuly pohádku a odešly pryč. Chvilku jsem poslouchal a začal usínat. Ještě než jsem odplul do říše snů, jsem cítil, že jsem se pořádně počural. Už mi to ale vůbec nevadilo a ani nepřišlo divné. Potom jsem už definitivně usnul.

Pokračování příště.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Kobor9

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
    • http://www.indoclix.com/index.php?ref=Serisa
Re: Dětský tábor 3. - První den
« Odpověď #1 kdy: Října 26, 2009, 15:51:32 »
Prosim o pokracovanie cim skor! Pekne sa rozvija tvoj nadherne napysany pribeh. :o
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline radek1017

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: -2
Re: Dětský tábor 3. - První den
« Odpověď #2 kdy: Října 26, 2009, 16:37:00 »
Super, Super, Super, nešlo by na moje přání ať dva hlavní hrdinové za něco stihne nějáký trest? Bylo by to dobrodružný, díky
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Wenda

  • Host
Re: Dětský tábor 3. - První den
« Odpověď #3 kdy: Října 26, 2009, 20:24:50 »
Nádherná povídka, opravdu se už nemůžu dočkat dalšího pokračování. Zajímalo by mě, kolik je vlastně hlavnímu hrdinovi Vlastíkovi ve skutečnosti let?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Dětský tábor 3. - První den
« Odpověď #4 kdy: Října 30, 2009, 11:41:28 »
Ahoj měl jsem v poruše počítač.Takže trest skutečně bude a to od příštího dílu,který jsem dnes odeslal na korekturu.No a k tomu věku?Už 31 let.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Adultbaby71

  • Host
Re: Dětský tábor 3. - První den
« Odpověď #5 kdy: Října 30, 2009, 17:46:31 »
Pěkně si to užívá. Už se těším na pokračování.  :D  :mrgreen:  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kamzub

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 160
  • Karma: -1
Re: Dětský tábor 3. - První den
« Odpověď #6 kdy: Října 30, 2009, 19:05:53 »
tak jsem zvědavej, jak trest bude probíhat. Povídky nádherné.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Wenda

  • Host
Re: Dětský tábor 3. - První den
« Odpověď #7 kdy: Října 30, 2009, 20:51:39 »
No, tak jestli za trest Vlastík, nebo i Jirka skončí v zavinovačce, tak už teď je mi jich líto...  :lol:  :lol: Co se týče věku, nemyslel jsem skutečný věk autora povídky, ale Vlastíka v příběhu. Podle různých indicií v textu to vypadá tak těsně před začátkem puberty. Kdysi jsem četl podobnou povídku, tam ale byl desetiletý kluk nucený do miminka za trest a neodehrávalo se to na "táboře", nýbrž v nemocnici. Možná, že tu povídku znáte někdo také.
Každopádně se už těším na další díl a doufám, že autor bude pokračovat v psaní, protože tohle je jedna z nejlepších povídek, co jsem kdy zatím četl. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Dětský tábor 3. - První den
« Odpověď #8 kdy: Října 31, 2009, 21:45:26 »
Je mu dvanáct.Nemáš odkaz na tu povídku o které si se zmínil?Chlapec který se musí chovat jao mimino v nemocnici tak to by mě dost zajímalo.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
důrazně !!! prosím, dodržovat pravidla fóra -děkuji edit by martinlx
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Dětský tábor 3. - První den
« Odpověď #9 kdy: Prosince 17, 2014, 00:53:44 »
To je dobrý trest na prázdniny. Kéž bych byl o nějaký ten pátek mladší  a nemusel bych to mít navíc 24 hodin denně povinně. To by bylo možná o něčem jiném.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »