Autor Téma: Dětský tábor 2. část – První hraní a noc  (Přečteno 12958 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Dětský tábor 2. část – První hraní a noc
« kdy: Října 05, 2009, 12:47:16 »
Nevím, jak dlouho jsem mohl spát. Když jsem se probudil, tak jsem byl trochu zmatený, kde jsem. Potom mi došlo, že jsem na táboře pro děti, které si hrajou na malé mimčo. Všimnul jsem si, že Jirka ještě spí. Přemýšlel jsem, za jak dlouho pro nás někdo přijde. Potom jsem začal prozkoumávat moje plenky. Hned na první pocit jsem cítil, že jsou mokré. V tu chvíli jsem ucítil opět potřebu čurat. Po chvilce snažení jsem ucítil, jak začínám čurat do plenek. Nejdřív to byl slabý proud, ale ten se změnil po chvíli na pořádnou řeku. Cítil jsem, jak se to všechno vsakuje do plenek. Najednou se otevřely dveře a vešly dvě tety. Jedna začala budit Jirku a ta druhá došla k mé posteli. Když zjistila, že jsem už vzhůru, tak se na mě pěkně usmála. Spustila postranici postýlky a rozepla fusak, ve kterém jsem ležel. Vyndala mě a vzala do náruče. Viděl jsem, že Jirka je už taky z postýlky venku. Oba nás donesli k přebalovacímu pultu. Teprve teď  jsem si všimnul, jak je ten pult velký. Vešli jsme se na něj oba. Teta mi rozepla body a potom plenkové kalhotky. Vzala mě pod koleny a vysunula kalhotky pryč. Vyndala z nich pleny a vše dala někam pod sebe. Vzala vlhčený ubrousek a začala mě otírat v partiích, kde byly plenky. Pak si připravila suché plenky a kalhotky. Plenky poskládala a zasunula do kalhotek. Nadzvedla mě pod koleny a vložila kalhotky pod můj zadeček. Napudrovala mě a protáhla plenky mezi nohama. Opět se ujistila, že můj pindík míří dolů do rozkroku a vytáhla kalhotky nahoru. Zanupla je na knoflíčky. Ještě se ujistila, že všude pevně doléhají k tělu. Sundala mi body a dala mi místo nich jiné. Potom jsem dostal kalhoty, které vypadaly jako kombinéza. Dostal jsem ještě ponožky. Měly zesílené části na kolenou a patentky v rozkroku. Zatímco jsem už byl skoro hotový, tak druhá teta přebalila Jirku a taky ho oblékla. Do pokoje vešla další teta a přinesla dvě láhve plné mléka.
  "Je čas na svačinku pánové," sdělila jedna z tet.
Každý jsme dostali jednu láhev a začali sát mlíko. Když jsme ji vyprázdnily, tak nás vzali do náruče a posadily do kočárku. Vyjely s námi ven a zamířily na opačnou stranu než byla jídelna. Dojeli jsme do velké místnosti. Byla to herna. Měla hodně polic, které byly plné hraček. Byly tady taky ohrádky a to dost velké. V některých si hrály děti. Jiné si hrály volně v prostoru. My jsme byli zavezeni k jedné prázdné ohrádce. Dali nás oba do ní a přinesli nám hračky. Čekal jsem normální autíčka, ale byly to věci pro malé děti.
  "Tak si tu pěkně hrajte a nezlobte. A ať vás ani jednoho nenapadne vylézt ven z ohrádky.“
Seděl jsem na zemi s nohama roztaženýma od sebe. Chvíli jsem se přehraboval v hračkách a přemýšlel s čím si budu hrát. Jirka si vzal několik aut a kostek a já potom taky. Začali jsme si spolu povídat. Řekl mi, že je tady od včerejška. Prý ho taky jako mě přitahovaly hrozně plenky a nesmírně ho vzrušovalo dívat se na ně a na někoho, kdo jé má na sobě. Postěžoval si, že u něho doma pro to ze začátku neměl nikdo pochopení. Řekl jsem mu, že jsme na tom stejně. Začal jsem mu vyprávět o svém dětském trestu z jarních prázdnin. On mi řekl, že je tady už podruhé. Některé děti se sem prý pravidelně vrací. Najednou k nám přišla teta a dala každému z nás láhev s džusem. Vypil jsem ji celou. Pak teta odešla a my si dál povídali. Jirka mi vyprávěl, jak to tady chodí, a tak jsem se dozvěděl hodně věcí. Prý teď budu tak čtyři týdny nosit plenky a to stále, přes den i noc. Potom se prý budu učit chodit na nočník a později na záchod a taky se sám najíst. Postupně mi bude taky ubývat oblečení pro mimina a nebudu spát ve fusaku a dětské postýlce. Taky budu sám moc chodit a nebudou mě stále vozit v kočárku. Nakonec mě zase odvezou domu, ale to už jako velkého kluka, jakým jsem byl než mě sem odvezli.
Já jsem mu potom vyprávěl, jak jsem objevil svoji zálibu v nošení plenek a jak jsem si doma hrál. Bylo to vůbec poprvé, co jsem o tom někomu vyprávěl. Během mého povídání jsem úcítil zvláštní pocit v břiše. Bylo mi jasné, že se blíží kakání. Trochu jsem se asi zarazil, protože se mě Jirka zeptal, co se děje. Řekl jsem mu, že potřebuji kakat.
  "Tak to prostě pusť do plenek. Stejně to jinam teď udělat nemůžeš.“
Snažil jsem se uvolnit, ale moc to nešlo.Po chvíli snažení to zadržet jsem ucítil, jak se všechno dere ven. Pak jsem to už pustil naplno a za perfektního zvukového doprovodu jsem se pokadil. Měl jsem to úplně všude. Divil jsem se, kde se to bere, vždyť jsem toho tady zase tak moc nesnědl a doma jsem byl ještě ráno na záchodě. Byl to opravdu pěkný náklad. Kupodivu jsem nic necítil, ale neměl jsem příjemný pocit. Naštěstí si mého počínání všimla jedna teta a přišla k nám. Postavila mě a sáhla mi rukou za kalhoty a body. Cítil jsem, jak ruku vsunula do kalhotek a zkoumá jejich obsah.
  "No, jak vidím, tak potřebuješ vyměnit plenky, co? Hned se o to postarám.“
Mezitím jsem se stačil ještě pořádně počůrat. Byl to zvláštní pocit mít v plenkách nakakáno a ještě hodně moc načůráno. Teta mě vyndala z ohrádky, posadila mě do kočárku a odvezla mě pryč. Tím, jak mě posadila, se to všechno v kalhotkách pěkně rozlezlo a měl jsem kakání úplně všude. Vyjeli jsme ven na chodbu a zamířili k jedněm dveřím. Když jsme vjeli dovnitř, tak jsem uviděl velikou koupelnu s několika vanami a přebalovacími pulty. Taky tady byly v řadě na zemi nočníky. Na jednom zrovna seděla holčička a teta, co byla u ní, ji nabádala, ať se pěkně vykaká. U nohou měla plenkové kalhotky na jedno použití. Teta pustila do vany vodu a dala do ní špunt. Potom mě položila na přebalovací pult a sundala mi kalhoty a ponožky. Pak rozepla body a stáhla ho ze mě. Sundala mi plenky a otřela mě jednou čistou plenkou z nejhoršího. Pak mě vzala za kolena a vyndala kalhotky pryč. Dala mi na rozkrok a zadeček jednu plenu a odnesla mě do vany. Postavila mě do ní a vypnula vodu. Vzala žínku, namydlila ji a začala mi umívat zadeček a všechny části, kde jsem měl kakání. Chvilku jí trvalo než ze mě všechno dostala. Když se ujistila, že jsem čistý, tak mě opláchla ještě vodou. Najednou se otevřely dveře a dovnitř přivezla jiná teta v kočárku Jirku. Asi se taky pokakal, napadlo mě. Teta mě vyndala z vany, vypustila vodu a hned začala natáčet další. Zabalila mě do velké osušky a odnesla na přebalovací pult. Mezitím odešla holčička, která byla na nočníku, s tetou pryč. Jirka už byl taky svlečený. Jak jsem se pohledem ujistil, tak se opravdu pokadil. Mě teta už mezitím utřela a zabalila do dalších plenek a oblékla. Myslel jsem, že mě odveze opět do herny, ale ona mě posadila do kočárku pro dva a čekala až bude hotov Jirka. Za chvilku ho posadili vedle mě a vyjeli jsme ven z koupelny. Vezli nás k východu a já viděl velkou zahradu. Byly tam prolézečky a velké pískoviště. Na zemi bylo několik dek a na nich ležely děti. Jiné si hráli na pískovišti a na prolézačkách. Jirka se ke mně naklonil a řekl mi, že na těch dekách jsou děti, které byly zařezeny do věku čtyř měsíců a prý většinou něco provedly a byly takto potrestány. My jsme byli odvezeni k pískovišti, které bylo zvlášť. Vyndali nás z kočárku, posadili do písku a dali nám tam hračky. Hráli jsme si pěkně spolu. Dostali jsme zase taky láhev, tentokrát s čajem.
 Nevím jak dlouho jsme si takhle hráli. Jirka mi mezitím vyprávěl jak on přišel na to, že ho lákají plenky. Řekl, že to zjistil asi tak před rokem. Prý má doma dva mladší bratry. Jednomu bylo tehdy jeden a půl roku a druhému pět let. Už nějakou dobu ho vzrušovalo, když toho mladšího přebaloval. Prý mu to ze začátku vadilo, ale potom přemýšlel, jaký by to byl pocit taky mít plenky. Druhý brácha se prý ještě stále počůrával v noci a nosil proto speciální plenky pro větší děti na noc. Párkrát zkusil tajně si nejdřív vzít normální plenky od mladšího bráchy a potom zkoušel ty na noc, co nosil ten starší. Vzal prý z jeho balíku jednu. Šel k sobě do pokoje a natáhl si ji na sebe. Připadala mu trochu slabá, a tak si do ní dal ještě jednu bavlněnou, kterou měla jeho máma pro nejmenšího na různé utírání. To už se mu prý víc líbilo a cítil mezi nohama nádherný pocit. Na to si vzal pyžamo. Jenže ráno zaspal a vzbudila ho máma a uviděla na něm ty plenky. Ke všemu je měl dokonce počůraný. Prý dostal vynadáno a musel vysvětlit, co to má znamenat. Řekl jí, že ho to prostě přitahuje. Ještě často si takhle hrál. No a pak mu řekla, že pojede sem na tábor a byl tady. Už tu byl loni a letos se sem už těšil, ikdyž jeho mladší brácha pleny nenosí, ale ten starší je má ještě stále na noc, ale že ho furt přitahují. Občas mu stále sebere plenku a dá si ji do pyžama.
Potom pro nás opět přišly tety a daly nás do kočárku. Nevím, jak se to stalo, ale zjistil jsem, že jsem zase počůraný. Musel jsem to pustit, když jsme si vyprávěli a já se soustředil na něco jiného. Odvezli nás do jídelny a dali nám opět krupicovou kaši. Potom jsme se vrátili do hrací místnosti a pustily nám Večerníček. Některé děti už odvážely pryč. Jirka mi řekl, že oni jsou zařazeni mezi děti pod jeden rok. Po skončení Večerníčku jsme byli i my odvezeni do našeho pokoje. Teta mi sundala ponožky, kalhoty a také body. Rozepla mi kalhotky a dala je pryč. Vyndala odněkud velký dupačky a rozložila je pode mne. Potom vzala plenkové kalhotky, které byly už na první pohled o dost větší než ty, co jsem měl na sobě předtím. Naplnila je asi šesti bavlněnými plenami a dala k nim čtyři froté. Vše zasunula do kalhotek. Hned mi bylo jasné, že to bude hrozně silný balík plenek. Nadzvedla mě pod koleny a dala pode mne ty pleny. Chvilku mě ještě držela nohy ve vzduchu a já cítil, jak mi maže zadeček. Když byla hotová, tak mě položila dolů. Hrozně jsem se zděsil toho, jak jsou pleny tlusté. Namazala mě taky mezi nohama a nad nimi, prostě všude, kam měly přijít pleny. Ještě mě zapudrovala a pak protáhla kalhotky mezi nohama. Ujistila se, že mám pindíka dolů. Zapnula je a ujistila se, že pevně sedí. Zapnula mi dupačky. Druhá teta mezitím obstarala stejným způsobem Jirku. Pak jsem byl vzat do náruče a posadila se se mnou na pohovku. Myslel jsem, že dostanu ještě asi láhev s mlékem. To, co se potom stalo, mi doslova vyrazilo dech. Teta si rozepnula halenku a vytáhla z ní svůj veliký prs. Zvedla mi hlavu a dala bradavku do pusy.
  "Tak šup, buď pěkně hodnej chlapeček a bumbej. Zasytí tě to na noc.“
Musel jsem začít sát. Ze začátku mi to vůbec nechutnalo, ale potom jsem si zvyknul. Když jsem byl už úplně plný, tak si zastrčila prs zpátky a mě si položila na rameno. Chvilku mě nosila a klepala jemně do zad do té doby než jsem si odříhl. Hrozně jsem se asi začervenal, věděl jsem, že je to nelušné. Teta ale řekla, že je to moc dobře, prý jsem vypustil vzduch a nebudu potom blinkat. Pak mě uložila do postele a zapnula mě do fusaku. Druhá teta se úplně stejným způsobem postarala o Jirku. Pak vytáhla u postýlky postranici a dala mi pusu na dobrou noc. Do pusy jsem ještě dostal velký dudlík. Zapnula pohádku a odešla pryč a druhá teta ji následovala. Přemýšlel jsem, jak asi v těch plenách budu moct spát. Jirka se rychle odporoučel do říše snů. Myslel jsem na mamku, co asi tak teď dělá. Pomalu i mě přemohl spánek a já usnul. Někdy uprostřed noc jsem se vzbudil a zjistil, že jsem pěkně mokrý. To, co mě ale probudilo, byla potřeba kakat. Trochu jsem zatlačil a pustil vše do plenek. Když jsem byl už prázdný, tak ani nevím jak, ale podařilo se mi znovu usnout. Ještě než jsem úplně usnul, tak jsem uslyšel, jak Jirka kadí taky plenek za pěkného zvukového doprovodu. Trochu se zavrtěl, ale zřejmě spal hodně tvrdě a nevnímal, že se pokadil do plenek. Pak jsem už definitivně odplul do říše snů.


Pokračování příště.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Kobor9

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
    • http://www.indoclix.com/index.php?ref=Serisa
Re: Dětský tábor 2. část – První hraní a noc
« Odpověď #1 kdy: Října 11, 2009, 22:59:20 »
Pekny príbeh. Rád by som isiel do takého tábora. Prosim o pokracovanie cim skor.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re: Dětský tábor 2. část – První hraní a noc
« Odpověď #2 kdy: Srpna 14, 2014, 22:45:40 »
Příběh je napsaný velmi zajímavě, ovšem jestli takový tábor v reálu existuje, toť otázka.... Nicméně v naší Republice Česko je možné téměř cokoliv :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Dětský tábor 2. část – První hraní a noc
« Odpověď #3 kdy: Prosince 17, 2014, 00:38:23 »
Myslím si, že tady u nás nic takového existovat nebude, ale jak se traduje: nic není nemožné.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »