Autor Téma: Dětský tábor 1 – Příjezd  (Přečteno 19100 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Dětský tábor 1 – Příjezd
« kdy: Srpna 14, 2009, 11:26:15 »
Byl konec školního roku a já jsem si nesl domů svoje závěrečné vysvědčení. Přemýšlel jsem, co budu asi tak dělat o prázdninách. Bylo mi dost divné, že mamka nemluvila o jejich průběhu. Věřil jsem, že pojedu tak jako každý rok na tábor do jižních Čech. Jezdil jsem tam hrozně rád, několik let po sobě a znal jsem tam každý kout. Když jsem dorazil domů, tak mě mamka uvítala ze zvláštním úsměvem. V obýváku jsem jí ukázal vysvědčení a šel se převléknout do domácího oblečení k sobě pokoje. Za chvilku za mnou přišla mamka. Já seděl za psacím stolem a uklízel si na něm svoje věci. Mamka si sedla na postel naproti mně.
 "Tak určitě jsi zvědavý co budeš dělat letos o prázdninách, viď?“
Já odpověděl, že jo. Co potom začala povídat, mě hrozně šokovalo.
 "Takže, jistě si vzpomínáš, co jsem ti slíbila po skončení tvého trestu za hraní si na malé mimino?“
Přikývl jsem trochu rozpačitě. Vzpomněl jsem si, že mi slíbila jet na nějaký speciální tábor, když si nepřestanu hrát na malé dítě, když budu doma sám. Svoji zálibu jsem prováděl totiž stále dál. Bral jsem si ze skříně plenky a plenkové kalhotky, které tam byly uloženy po mém trestu. Brával jsem si i oblečení a pěkně se do toho všeho balil. Nenapadlo mě, že mamka nějak na moje hry opět přišla.
 "Jak jsem zjistila, tak sis dost často hrál opět na mimino. Takže letos pojedeš na jeden speciální tábor. Je určený právě pro děti jako jsi ty a kteří si hrajou na malé mimino. Budeš tam šest týdnů, z čeho část strávíš jako mimčo a budeš se pomalu opět vyvíjet. Budeš se učit sám jíst a chodit nejprve na nočník a později na záchod. Do té doby budeš ale pěkně v plenkách. To je vše, co ti k tomu řeknu já. Za hodinu si pro tebe přijedou lidé z tábora a odvezou si tě sami. A nezkoušej odporovat. Jinak dostaneš pořádný výprask a oni tě odvezou připoutanýho v sedačce a budeš to mít všechno ještě horší.“
  S tím odešla pryč. Ještě chvilku jsem seděl jako omráčený. Nadával jsem si, že jsem nedokázal plně zamaskovat svoje hry. Asi to mamka poznala nějak na manipulaci s pytlem, ve kterém skončily po mém dětském trestu všechny věci.
  Za chvilku přišla mamka a přinesla mi ve sklenici vodu a prášek. Byl to kinedril. Mně totiž bývalo v autě dost často špatně. Spolknul jsem ho a trochu zapil. Mamka mě ale donutila vypít celou sklenici. Když jsem ji dopil, tak jsem si uvědomil, že v té vodě ještě něco muselo být přimícháno.
  "Za chvilku tě přijdu připravit na cestu. Zatím si sundej slipy a natáhni si jenom tyhle kraťasy, co budeš mít na cestu. Tričko si nech to, co máš na sobě.“
  Dost mě překvapilo, co říkala. Proč mám jet někam jenom v kraťasech a bez slipů. Rozhodl jsem se ale poslechnout. Mamka by mě stejně donutila udělat to, co chce. Svléknul jsem slipy a vzal si kalhoty, co chtěla, abych si oblékl. Za chvilku přišla mamka a nesla v ruce nějaký balíček.
  "Tak, pojď si lehnout na chvilku na postel. Musím ti dát výbavu na cestu.“
  Udělal jsem, co chtěla. Sundala mi kalhoty a potom rozbalila ten balíček. Když jsem zjistil, co má v ruce, bylo mi jasné, že s tím táborem nežertuje. V ruce měla totiž plenky na jedno použití. Vypadaly ale jinak než ty, co už jsem nosil při svém prvním trestu. Tyhle byly potištěny dětskými obrázky. Vypadaly jako pemprsky ale v mé velikosti. Mamka rozložila kalhotky, nadzvedla mě rukou za kolena a plenku položila pode mě. Byla dost tlustá. Pak mi roztáhla nohy a protáhla ji mezi nimi. Zalepila jí na každé straně dvěma pásky. Pak mi stáhla dolů tričko a natáhla kalhoty. Plenka byla pod oblečením zcela zřetelně vidět. Potom mi řekla, ať si stoupnu, vytáhla kalhoty co nejvýš a tím plenku pevně přitiskla k tělu. Odešla pryč z mého pokoje a já začal přemýšlat nad tím, co mě asi čeká. Pak jsem uslyšel, že někdo zvoní. Po chvilce byly slyšet další nějaké hlasy, které patřily ženám. Otevřely se dveře a v nich stály dvě ženy. Jedna z nich se na mě usmála a řekla k mamce:
 "Tak to je ten chlapeček, co jsme si pro něj přijeli? No, vidím, že plenky už má, tak můžeme vyrazit.“
 Došla až ke mně, vzala mě za ruku a odváděla pryč. V předsíni mi obula boty, já jsem se rozloučil s mamkou a vyšli jsme na chodbu. Doufal jsem, že nepotkáme nikoho na chodbě domu a ani na ulici. Při každém pohybu jsem slyšel, jak plenky šustí a cítil, jak se pohybují na zadečku. Když jsme vyšli na ulici, tak jsem uviděl, jak u chodníku stojí velké auto s tmavými skly. Jedna z žen otevřela dveře vzadu. Hned na kraji byla velká dětská autosedačka. Otočila se ke mně, vzala mě pod rukama a posadila mě do ní. Připoutala mě řemeny a zavřela dveře. Druhá paní se mezitím posadila za volant. Ta první si pak sedla vedle mě a vyjeli jsme z naší ulice. Přitom na mě začala mluvit ta, co seděla vedle mě.
 "Tak já vím, že ty se jmenuješ Vlastík. Tvoje mamka nám řekla, že si rád hraješ na malého chlapečka, který nosí plenky. My jsme speciální tábor, kam jezdí takovéto děti. Takže ti teď řeknu několik pravidel.
  Za prvé jsi zařazen mezi děti, kterým je jeden rok a podle toho se budeš chovat a my k tobě. Tedy nebudeš normálně s námi mluvit. Budeš říkat jenom teta a nic jiného. S ostatními dětmi se bavit můžeš. To bereme jako dětské žvatlání.
  Za druhé budeš samozřejmě nosit plenky a používat je plně pro jejich účely. Plenky si nebudeš sám nikdy sundávat.
  Za třetí tvoje oblečení bude odpovídat jednotlivým věkovým hranicím.
  Za čtvrté po jednom týdnu budeš posunut věkově o tři měsíce dál. Na konci se tvůj vývoj urychlí a až budeš od nás odjíždět domů, tak budeš už plně chodit na záchod a dělat vše, co jsi doposud dělal sám.
  Za paté samozřejmě bude jednotlivým věkovým hranicím odpovídat také jídlo a druh podávání jídla.
  Za šesté - ze začátku budeš spát v dětské posteli a ve fusaku, který používáme na léto až později budeš mít klasickou postel.
  Pokud pravidla porušíš, tak spadneš ve své věkové hranici až o osm měsíců dolů. Doufám, že jsi všemu rozuměl.“
  Byl jsem z toho všeho dost vyděšený, ale zároveň jsem byl zvědavý, jak to tam bude vypadat. Sedačka, ve které jsem seděl, byla pěkně měkká a pohodlná.
  "Vidíš, málem jsem ti zapoměla dát napít,“ řekla teta. Přitom zalovila v tašce a vyndala velkou dětskou láhev. Dala mi ji k puse a jemně mi vtlačila dudlík do pusy. Začal jsem sát mléko, které v ní bylo. Když jsem byl hotov, tak na mě po chvilce začalo jít nutkání se vyčůrat. Věděl jsem, že jinam než do plenek to pustit nemůžu. Rozhodl jsem se to pustit. Musel jsem dost zatlačit, ale po chvíli jsem cítil, jak jde vše do kalhotek. Když jsem se vyprázdnil, tak jsem si opřel hlavu do sedačky a sledoval, kudy jedeme. Byli jsme už na dálnici a já začal cítit, že usínám. Musel jsem asi opravdu usnout, protože mě vzbudil naléhavý hlas.
 "Tak, Vlastíku, vzbuď se. Jsme už na místě.“
Otevřel jsem oči a viděl velkou budovu, ke které jsme zajeli. Teta, která seděla vedle mě, vystoupila a šla ke druhým dveřím. Při cestě něco vzala. Otevřela dveře u mě a já viděl kočárek pro děti, ale hodně velký. Odpoutala mě ze sedačky a přemístila do kočárku. Jak mě do něj posazovala, tak mi začvachtalo v plence. Musel jsem se ve spánku počůrat a ne jenom jednou. Připooutala mě řemeny a nohy dala na trnož. Potom mě vezla dlouhou chodbou dovnitř. Po cestě jsme potkávali děti, které byly buď tak jako já v kočárku a nebo chodily samy. Některým byly dost zřetelně vidět plenky. Ti, co byli v kočárcích, je měli asi podle mého odhadu nejtlustší. U několika dětí, co chodily, jsem si všimnul, že měly jenom tričko a natahovací plenky, ale ostatní chodicí děti se spíš batolily s nohama hodně od sebe, jak je nutily plenky. Všichni mířili do jedné místnosti. Teta mě tam zavezla taky a já viděl velikou jídelnu. U některých stolečků byly velké dětské stoličky a u jiných normání židličky. Teta mě odvázala s kočárky a zvedla mě nahoru. Mezitím se naplnily všechny židličky.
  "Ták, děťátka, máme mezi námi nového kamaráda. Jmenuje se Vlastík a je mu rok.“
Když řekla ten věk, tak mě to dost překvapilo. Zřejmě tady berou v potaz věk podle zařazení. Pak mne donesla ke stolku, kde byla obsazená jedna dětská židle. Byl jsem připoután do druhé a ještě dala přede mne pultík. Pak odešla pro jídlo. Koukal jsem trochu rozpačitě na kluka, co seděl se mnou u stolu. Než přišla teta, tak mi řekl, že se jmenuje Jirka a bude se mnou bydlet na pokoji a je mu taky jako mně. Pak už přišla teta a s ní ještě jedna. Každému dala bryndáček a před nás talíř s kaší. Začaly nás oba krmit. Když to šlo, tak jsem se rozhlížel kolem sebe. Ty děti, co seděly na normálních židlích, jedly sami a ostatní byly krmeny tetami.
Když už jsme měli v sobě oba celý talíř kaše, tak teta, co mě krmila, došla pro kočárek. Ten, co přivezla, byl ale jiný. Vypadal jako pro dvojčata. A to taky byl. Posadily na něj mě i Jirku a vezly nás pryč. Teta, co krmila Jiříka, se k nám po chvilce přidala. V ruce nesla dvě kojenecké láhve s mlékem. Ty láhve byly ale o dost větší než pro normální mimča. Měly objem podle mého odhadu asi tak půl litru. Odvezly nás na pokoj. Tam vyndaly nejprve Jirku a uložily ho do postýlky. Sundaly mu kalhoty a nechaly mu jenom body. Pak mu teta dala dudlík od láhve do pusy a mezitím co sál, ho zapnula do fusaku. Já byl přemístěn na přebalovací pult. Teta mi zula boty a sundala ponožky. Pak vytáhla tričko a sundala ho ze mě. Místo toho mi navlékla body. Teprve potom přišly na řadu kraťasy. Sundala je a já viděl jednorázové pleny, co jsem měl na sobě. Už od prvního pohledu byly nasáklé až běda. Druhá teta šla napustit do umyvadla vodu. Zvuk tekoucí vody mě donutil opět čůrat. Cítil jsem, že plenky už mají co dělat všechno vsáknout a že se tam už asi nic nevejde.
"To nám Vlastík moc pěkně počural plenky, ale koukám, že je musíme hned vyměnit za suché, jinak nám protečou úplně.“
Rozlepila pásky, dala mi ruku pod kolena a plenku vyndala. Stočila ji a hodila pod sebe do nějaké nádoby. Druhá teta jí podala žínku, aby mě mohla omýt. Teta to udělala velmi pečlivě a věnovala se hlavně částem, kde jsou pleny. Potom sáhla pode mne do nějaké skříně a vyndala modré dětské plenkové kalhotky a několik plenek. Pleny byly bavlněné, celkem čtyři, dvě z nich byly z froté materiálu. Taky jsem viděl, že byly velmi velké. Srovnala je do obdélníku a zasunula do těch kalhotek. Vzala mě pod koleny a nadzvedla mě, aby mohla pode mne dát pleny. Když mě na ně položila, tak jsem ucítil, že jsou velmi tlusté. Ještě mě pořádně zapudrovala a pak mi roztáhla nohy od sebe. Protáhla mi ten štos plen mezi nahama a ujistila se, že můj pindík míří dolů do rozkroku. Kalhotky vytáhla pevně nahoru a zapla je na knoflíčky. Stáhla mi body a zapnula ho v rozkroku. Plen bylo tolik, že jsem nemohl dát k sobě téměř nohy. Vzala mě do náruče a odnesla do postýlky. Zapnula mě do fusaku a vytáhla postranici postýlky nahoru. Dostal jsem ještě pusu na spaní a potom obě tety odešly. Při odchodu zapnuly pohádku na kazetě. Chvilku jsem poslouchal, ale zmožen cestou jsem rychle usnul.

Pokračování příště
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #1 kdy: Srpna 14, 2009, 12:44:40 »
Kde je ten tábor  :D  Perfekt napsané...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #2 kdy: Srpna 14, 2009, 13:17:20 »
Začíná to moc dobře, doufám, že nás překvapíš v dalším pokračování
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #3 kdy: Srpna 14, 2009, 13:45:14 »
na korekci jsou teď ještě dva díly a čtvrtý je rozepsaný.Těšímě,že jsou příznivé reakce. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #4 kdy: Srpna 14, 2009, 13:52:03 »
Ahoj,

moc pěkně napsaná povídka a velice oceňuju i to, žes ji dal na korekci, takže tam při čtení neruší hloupé chyby. Bravo a opravdu se těším na další díly.

MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Adultbaby71

  • Host
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #5 kdy: Srpna 14, 2009, 17:27:11 »
Dobře to začína. Hlavně s tím práškem na spaní jsi zabodoval. Aspoň neví kde tábor leží.  :D  :mrgreen:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #6 kdy: Srpna 15, 2009, 23:13:35 »
velmi pekne, len tak dalej, uz sa tesim ...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...

Offline crybaby

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 1
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #7 kdy: Srpna 18, 2009, 10:18:42 »
Moc pěkné, ale nezapoměls na dudlík?
Ten je pro mne stejně důležitým symbolem "miminkovství" jako plenky, i když chápu, že každý to má jinak...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kamzub

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 160
  • Karma: -1
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #8 kdy: Srpna 23, 2009, 15:04:49 »
pěkný. Kdy bude pokračování?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline FrantaM

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 310
  • Karma: -5
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #9 kdy: Srpna 14, 2014, 22:38:51 »
pěkná povídka, přečetl jsem ji jedním dechem
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Dětský tábor 1 – Příjezd
« Odpověď #10 kdy: Prosince 17, 2014, 00:34:55 »
Tak začnu číst další díl.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »