Anketa

Oznámkujte tento příběh (jako ve škole)

1
3 (75%)
2
1 (25%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)

Celkem hlasů: 3

Hlasování ukončeno: Srpna 14, 2009, 13:18:06

Autor Téma: Zuzanin dětský trest - část 6.  (Přečteno 12814 krát)

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Zuzanin dětský trest - část 6.
« kdy: Srpna 13, 2009, 14:00:58 »
Školní den se blíží ke konci a Zuzanka má poslední hodinu s tím nejhorším učitelem ve škole, který ji hned na začátku zesměšní. Tomu neujde ani Jenifer, která se jako vždy Zuzance posmívala a konečně dostala pořádný trest. Zuzanka šla ze školy se svoji matkou, která na ni čekala a společně se stavují do nákupního centra. Doma dostane Zuzanka už kompletní dětskou výbavičku a později se dozvídá další velice nemilé překvapení.

Pani Williemsová stále krmila Zuzanku z její dětské láhve, zatím co si Zuzanka užívala pocit objetí v náruči svojí učitelky tělocviku, až do doby, kdy z lahvičky dopila poslední kapku mléka. Zuzanka byla vzbuzená ze snění zvukem zvonku oznamujícím, že právě začala poslední školní hodina tohoto dne. Společně odešly do šaten, kde Zuzanka dostala opět svoji školní uniformu a poslána do třídy s laskavými slovy, „Pamatuj, Zuzanko, že můžeš za mnou přijít kdykoliv budeš chtít.“

Zuzanka si právě vzpomněla, že zrovna začala hodina matematiky, kterou vyučoval ten nejpřísnější učitel na škole, pan Brights. Rychle si oblékla svoji uniformu, kterou natáhla co nejvíce dolů, aby ukryla její plenku. Ještě, než vstoupila do třídy, z hlasů, které slyšela, bylo patrné, že je již vyučování v plném proudu.

Zuzanka opatrně otevřela dveře, přičemž pan učitel přerušil svůj výklad a otočil se rovnou k ní. „Co to má znamenat, přijít pozdě na hodinu?“ řekl rozhněvaně. „Předpokládám, že tak dlouho trvalo vyměnit tvoji pokakanou plenku?“ Všichni ve třídě se začali chichotat, avšak Jennifer se k nim tentokrát nepřidala.

Proč nevystoupíš před třídu a neukážeš nám, co musí nosit malé děti, když se nenaučí ovládnout sami sebe?“ řekl učitel a hned potom popadl Zuzanku za ruku a táhl ji před tabuli. Potom vzal konec její školní uniformy, kterou ji přetáhl až k pasu. „Toto děvčata“ oslovil pan učitel svoji třídu. „Je naše malé mimino Zuzanka. Musí nosit plenky, protože se stejně tak jako naše malé děti, které máme ve školce, počůrává a pokakává.“

Zuzanka stála naproti celé třídě a její plenka se zdobenými igelitovými kalhotkami byla všem na očích. „Dokonce ji její maminka oholila, aby vypadala jako opravdové dítě,“ přidala se po váhání Jennifer.

Pan učitel zaměřil svou pozornost tentokrát na Jennifer. „Jennifer, já si nepamatuji, že jsem ti dal povolení mluvit.“ Moc dobře si vzpomínám, jak paní ředitelka stáhla tvoje kalhotky a dala ti výprask. To je přeci stejně tak dětinské, jako v případě Zuzanky nemyslíš?“ Proč se nám taky nepředvedeš?

Jennifer se otočila s jasně červeným obličejem. Pan učitel ji připomněl, že je teď v nepohodlí bez svých kalhotek a že ve čtyři hodiny má jít ke školní ošetřovatelce, aby je získala zpět. Před tím, než může odejít domů.

Zuzanka si oddychla, že už je mimo pozornost ostatních žáků. Jennifer reagovala oplzle na vyzvání pana učitele, ale ten přetáhl její uniformu, pod kterou byla úplně nahá přes její růžová záda. Vynikající příležitost pro výprask. Jennifer začala nahlas protestovat. „Kolikrát jsem ti říkal, že nemáš mluvit bez vyzvání,“ napomenul ji učitel a dál pokračoval ve výprasku, dokud nebyl Jenifer zadeček celý jasně rudý.

„Dej ruce nad hlavu a stoupni si do rohu.“ Jennifer udělala přesně to, co se po ni vyžadovalo. Jennifer se postavila směrem ke zdi a plakala, přitom však plánovala jak se co nejvíce Zuzance pomstít. Její nejlepší přítelkyně se nyní stala její nejhorší nepřítelkyní.

Ve čtyři hodiny odpoledne konečně zazvonil zvonek oznamující konec školního dne a všechny dívky odešly ze třídy cestou domů. Jennifer bylo přikázáno, aby zůstala ve třídě, dokud ji všichni ostatní neopustí.

Pan Brights odvolal Jennifer z rohu a řekl jí, ať si stáhne dolů sukni a sedne si do lavice. „Jennifer, uvědom si, že i ostatní učitelé už nebudou dále tolerovat tvoje příšerné chování. Dnes na poradě bylo tvoje jméno navrženo na seznam žáků pro podmínečné vyloučení ze školy. Varuji tě, ještě jeden takovýhle incident a odcházíš z této školy!“

Po výchovné přednášce měla Jennifer dovoleno opustit třídu. Šla ke školní ošetřovatelce pro svoje kalhotky a mezitím nemyslela na nic jiného, než na další krutou pomstu Zuzance.

Zuzanky matka na ni čekala přímo před dveřmi školy a byla mírně překvapená, že její dcera má na sobě školní uniformu. Když přišla blíž, její matka se na ni s úsměvem zadívala, jak se pod školní uniformou rýsovaly její plenky a ozdobné kalhotky. „Proč mě to jenom nenapadlo“ pomyslela si pro sebe.

Zuzanka přišla k matce a ta ji chytila za ruku. Šly společně cestou dolů ke svému domovu. „Podívej se miláčku,“ řekla, zrovna když procházely kolem školy. „Nejsi jediná, kdo nosí plenky. I ostatní děti je nosí.“

Cestou se Zuzančina matka zmínila, že potřebuje nakoupit nějaké potraviny v místním supermarketu. Po příchodu do obchodu matka Zuzanku usadila do dětského sedátka v košíku. „Dobře se drž, jako hodná holčička.“ Zuzanka byla na rozpacích, když projížděly z uličky do uličky, každý člověk v supermarketu mohl vidět její plenky.

„Myslím miláčku, že bych měla koupit nějaké rezervy pro moje rozkošné děťátko, co myslíš?“ Jak mile to dořekla, zamířila matka do oddělení pro děti a nemluvňata. Zuzančina matka začala plnit nákupní košík různými dětskými jídly, lahvičkami, ubrousky, mycími prostředky. Vzala také růžového medvídka, kterého přímo podala Zuzance. „Moje miminko chtělo určitě svého plyšového medvídka, že ano?“ řekla hlasitě, což způsobilo, že Zuzanka začala plakat.

„Ale teď neplakej zlatíčko, maminka ti dá něco dna uklidnění, ano?“ „Ano mami,“ odpověděla Zuzanka tiše. Její matka sáhla do kabelky, ze které vytáhla růžový dudlík, který hbitě strčila přímo do Zuzančiných úst. „Nech si ho v puse, dokud ti neřeknu, nebo…“, vyhrožovala maminka.

V obchodě Zuzanka jenom cumlala svůj dudlík a plnila svoje plenky a to až celou cestu domů, při které slyšela spoustu trapných a vlezlých urážek a zesměšnění od ostatních dětí, které po cestě potkaly.

Když dorazily domů, její matka ji sundala školní uniformu a plastové kalhotky. „Tak tohle jsem si nemyslela,“ okomentovala první pohled na svoji holčičku. „Tvoje plenky jsou na první pohled úplně mokré a přeplněné. Hned tě vezmu do dětského pokoje a přebalím tě.„

V dětském pokoji matka odstranila Zuzance, kterou položila na postel a přebalovací podložku její špinavou plenku. Umyla ji ubrouskem a řádně zasypala zásypem. Nakonec ji zabalila do opravdu silných plenek a navrch dala plastové kalhotky. Místo uniformy dostala košilku tak krátkou, že její plenky byly úplně celé vystavené. Svázala ji vlasy do úhledných copů, na hlavu dala čepeček, který zavázala pod bradou a do úst dostala Zuzanka opět dudlík, připnutý k jejímu krku. Na nohy dostala kotníkové botičky a na ruce tlusté palčáky. Pak ji odvedla dolů, kde bylo všechno připraveno na Zuzanky spánek v jejím kompletním miminkovském vybavení. Zuzanka byla vyzdvihnuta do jídelní židličky, kde dostala dětskou láhev plnou mléka. Zuzanka ji chytla a žíznivě přisála savičku ke svým rtům, zatím co její matka byla zaměstnaná nějakou prací v kuchyni.

Později zazvonil telefon. Zuzanka pokračovala dál v pití mléka a poslouchala hlas své matky. „Ahoj Jennifer. Ano? To je od tebe skutečně hezké, já jsem věděla, že se na tebe mohu spolehnout!“ řekla do telefonu. Zuzanku opět zachvátila panika. „Samozřejmě, můžeš ho sebou vzít, mohu vás čekat za půl hodiny?“ pokračovala. „Dobře, budu se těšit.“ Zavěsila telefon a vrátila se zpět k Zuzance, na které bylo vidět její vyděšení z rozhovoru.

„Dnes večer půjdu ven. Zařídila jsem, že tě dnes večer bude hlídat Jennifer je to hodné děvče a dokonce se sama nabídla. Také jsem ji řekla, že si sebou může přivést Steva.
Zuzanka se rozbrečela při té představě. Steve je přítel Jennifer, obě dvě děvčata ho měla ráda, ale on preferoval Jennifer. Steve se Zuzankou se neviděli několik měsíců a představa, že ji teď uvidí v miminkovském, jak se o ni Jennifer stará byla ponižující.

„Prosím, maminko, nedělej to,“ naříkala. „Slibuji, že budu hodná dívka, už nikdy nebudu mít znovu mokré plenky, opravdu, slibuji.“ Zuzančina matka se jenom usmála. „Zuzanko, ty se znovu počůráš, budeš mít mokrou postel a stejně tak jak jsi to dokázala v posledních třech dnech, se dokonce i pokakáš.“ Pokračovala. „Jsi jako malé dítě, tvoje plenky jsou opět mokré a to je patnáct minut po tom, co jsem tě přebalila, tak jak mi můžeš tvrdit takovou hloupost?“

Zuzanka se nezmohla na jediný vhodný argument ve svojí situaci, ze které nebylo možné uniknout. Zuzančina matka ji dala dudlík zpět do úst. „Jak jsem ti říkala druhý den, tvoje plenky budou viditelné pro kohokoliv, kdo bude v tomto domě, pro tvé známé i příbuzné“

Zuzanka moc dobře znala svoji matku, a protože nechtěla riskovat výprask před neuposlechnutím, raději se vrátila ke vzlykání a začala se smiřovat s tím, co ji čeká. Mezitím ji maminka uvázala velký bryndáček kolem krku a dalších deset minut ji krmila lžící dětským jídlem ze sklenice. Ačkoliv jídlo bylo ohřáté v mikrovlnce, chutnalo příšerně a Zuzanka vždy přes polovinu vyplivla z úst, ale maminka vždy seškrábla vše ze Zuzaniny brady a donutila ji to pod pohrůžkou výprasku sníst.

Jakmile Zuzanka dojedla první sklenici, její matka otevřela druhou a v momentě kdy dala první lžičku do Zuzaniných úst, ozval se zvonek u dveří. Zuzanku zamrazilo s obavou, že ji někdo uvidí v dětské jídelní židličce, kompletně oblečenou jako miminko a se špinavým bryndákem, pusou a úplně vším od dětské kaše.

Namísto uklidnění svoji dcery matka ji dala do úst dudlík a šla otevřít dveře. „Ahoj Jennifer, ahoj Steve.“ slyšela Zuzanka vítat svou matku, zatímco seděla vyděšená v kuchyni, čekala na chvíli, kdy přijde Jennifer se svým přítelem a uvidí ji v mokrých plenkách cumlající svůj dudlíček.

Po krátké době se otevřely dveře kuchyně.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tomasek

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re: Zuzanin dětský trest - část 6.
« Odpověď #1 kdy: Února 16, 2015, 18:44:27 »
Zdravám prosím majitele tohoto članku jestli by nebyl tak hodný a nerekl kde najdu cely zuzanin dětský trest našel sem jen toto děkuji moc za vaší odpověď
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »