Autor Téma: Pokakáváte se do plenek???  (Přečteno 106745 krát)

Offline Trolko

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 93
  • Karma: -2
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #75 kdy: Února 20, 2017, 18:37:01 »
čo je to zabavnejsie ?? :D

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #76 kdy: Února 21, 2017, 11:33:58 »
Zábavnější je rozhodně klystýr. Nesmí se tam toho dát moc, jinak by to plenka nevydržela, navíc tam kromě vody můžeš dát prakticky jakoukoliv tekutinu, pro mě je zajímavá vlastní moč, ale nemusí to být pro každého. Sebevíc se to pak snažíš vydržet, po chvilce to pustíš, půjde toho ven hodně a navíc to bude řídké, je to fajn.

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #77 kdy: Ledna 04, 2018, 22:24:25 »
Jako už jsem se v plence 2 krát pokakal ale znovu mě to neláká jedině kdyby me umýval a přebaloval nekdo jiný

Offline mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 29
  • Karma: -3
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #78 kdy: Ledna 14, 2018, 00:57:17 »
Jo udelal jsem se v buse jak jsem jel z piva, byl jsem již procurany, abych to v hospodě zamsakoval, tak jsem na sebe zvrhne pivo,těsně před vstupní zastávkou jsem se i poradil... Vše bylo v plince nic ven ale pocit příjemný

Offline MidwaySVK

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 1
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #79 kdy: Ledna 14, 2018, 16:59:25 »
A kakani. do plienok nemam problem kedže ked mam plienku tak sa citim jak miminko  :) , pár krát som sa pokakal aj na verejnosti, Ale pred nedavnom som si dal cipek k tomu 2 bavlnene, 1 prederavenu molicare premium M, 1 depend super plus L a nato gumene kalhotky. Išiel som do obchodu a zrazu na mna to prišlo tak som sa len zohol pre niečo a pustil to plnou paradou bolo to kraaaasne  ;D ;D ;D citil som sa uuplne jak miminko len keby ma mal bud doma alebo v miestnosti na prebalovanie miminiek kto prebalit  :) :) :)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #80 kdy: Ledna 14, 2018, 19:51:22 »
Pokakat se do plenky je super. To se potom cítím jako opravdové miminko. Dokonale by bylo kdyby mě měl na veřejnosti kdo přebalit , třeba v prebalovaci místnosti. Jako miminko si připadám když si dam čípek a zabalim se do plen a jdu nakupovat do obchodaku, někdy se pokusím už v autobuse a někdy v obchodě. Krásné je ze díky čípku tu potřebu nemohu ovládat a je to jak u mimina. Mám sebou v batůžkáře věci na prebaleni a jdu se přebalit buď do prebalovaci místnosti nebo případně na WC.

Offline Pan J2

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 100
  • Karma: -7
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #81 kdy: Května 31, 2018, 23:43:53 »
Já to mám jednoduché. Trpím intolerancí laktózy a mléko mi způsobuje průjem. Takže půl litru teplého mléka s medem před spaním. Někdy mě to v noci ani nevzbudí a vzbudím se až ráno s pořádnou nadílkou v plence.

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #82 kdy: Června 02, 2018, 06:51:33 »
ráno mám počuranou plenku a než jdu do sprchy tak se do ní i vykakám je to příjemný pocit a ve sprše se to dá rychle do pořádku.Venku jsem to zkusil několikrát a bylo to boží,jen rukama zkusím jestli není na zadku velká boule raději si někam sednu,mám vyhlídnutou jednu zahradní restauraci dám si pivko vychutnám si kakání a jdu se domů přebalit 
jised

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #83 kdy: Června 27, 2018, 20:49:02 »
Dnes jsem jel metrem na nákup do obchodního centra v Letňanech a cestou jsem se pokakal v metru. Měl jsem pěknou nálož v plence. Protože jsem měl chuť na pivko tak jsem si tam šel dát do restaurace pivko, krásně pokakanej, cigaretka, krasný pocit v plence. Protože jsem nechtěl nakupovat v plné plíně, tak jsem se potřeboval někde přebalit. záchod mi připadal nepohodlný, tak jsem si řekl že vyzkouším dětskou přebalovací místnost. Máte zkušenosti s přebalováním v dětských přebalovacích místnostech?  Bylo to tam krásné, je tam přebalovák, umyvadlo , koš na plenky a i mikrovlnka.  Připadal jsme si jako miminko. Když jsem vycházel, viděla mě uklízečka, tak snad nevadí že jsem tam byl. Jaké jsou vaše zkušenosti? Bohužel mi nejde vložit fotka, píše mi to příliš velký soubor a to jedna fotka má 1,5MB.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #84 kdy: Července 10, 2018, 16:10:54 »
Jako už jsem se v plence 2 krát pokakal ale znovu mě to neláká jedině kdyby me umýval a přebaloval nekdo jiný

Pokud by jsi hledal tatínka který by tě přebaloval a staral se o tebe tak se mužeme domluvit, bych na víkend přijel. Užilili nbychom si srnadu jako miminka.

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #85 kdy: Srpna 27, 2019, 14:58:51 »
Když mám plenku a přijde to na mě. Tak to držím co to jde... Až to prostě nejde vydržet tak to pustím ale to jen doma... Nikdy jsem se nepokakal někde jinde.

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #86 kdy: Srpna 03, 2020, 03:29:54 »
Mne se s mokrou a pokakanou plinkou strasne dobre spi, lepe se vyspim, ale delam to velmi zridkave.

Navic se cloveku chce kakat tak rano spis.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #87 kdy: Srpna 08, 2020, 18:25:09 »
Jak pise lycanth , v noci se spis nepokakam, kakat se chce vetsinou rano. A proto o vikendu kdyz nemusim vstavam do prace a vzbudim se  ze se mi chce curat a kakat, tak to pustim do pleny. Je super ze nemusim z postele, az mam pokakanou a mokrou plenu tak usnu treba na dve hodiny nekdy do obeda jak jsem unavenej.  Ale je pravda ze je pak v loznici smrad, to jdu rovnou do sprchy. Ale pocit krasny. Jako male batolatko.

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #88 kdy: Srpna 13, 2020, 00:33:31 »
Smrad se vyvetra, podstatny je ten pocit :)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #89 kdy: Srpna 14, 2020, 17:51:12 »
Smrad se vyvetra, podstatny je ten pocit :)

presne ten pocit jako male batolatko je suprovej, od toho nosim plenky abych si pripadal jako batole ci miminko :-) A navic u miminek se predpoklada ze se pokakavaji. Jen me mrzi ze nemam nikoho kdo me prebali, to kazi ten pocit byt miminkem.