Abdl > Plenky

Pokakáváte se do plenek???

<< < (2/20) > >>

jaja-cz:
Já si toho pokakávání někde v supermarketu nebo u placení na benzince docela užívám.
A když jsem hodně cítit tak zaslíchávám hlášky typu "Tady se snad někdo posral...." a ono přitom jo  :lol:

Jinak když jsem doma, mám na sobě plínku a chce se mi kakat, tak vždy do plínky.

sinsemillis:
Tak to já teda zásadně nikdy. Jednou sem to zkoušel a opravdu sem si to vůbec neužil. Ten smrad je natolik odpuzující, že je mi z toho spíš blbě. A ještě se v těch hovnech válet...to je prudce mi proti srsti. Spíš si užívám balík plenek a maximálně se do nich počůrám, což je ještě relativně snadno možné uklidit. Ani představa to prát a umývat  :cry:  uff... Mám miminkovské pocity spojeny s hezkou vůní dětskejch vlhčenejch ubrousků a čerstvě vypranýho prádla, prostě bejt suchej, voňavej, tak jako čerstvě přebalený mimčo.

sinsemillis:
Ještě sem zapoměl dodat, co vaše přítelkyně, pokud nějaké máte? Jak to nesou? Pro ně to musí být teda pokud nemají rády kaviár opravdu znechucující zážitek.

mskvor:
Ad sinsemillis :

Kolik asi tak lidí tady svým blízkým řeklo, že má rádo plenky ? A z nich kdo by ještě přiznal, že je i používá ? A kdo by přiznal, že do nich nejen čůrá ?  :lol:

MS

batoláko:
Když je na to čas a chuť tak jo  jsem přece miminko. Teď si to krásně užiji budu 10 dní sám doma

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi