Autor Téma: Pokakáváte se do plenek???  (Přečteno 107244 krát)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re: Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #45 kdy: Března 09, 2015, 20:09:27 »
Rád si připadám jako batole, dudlíček, pití s dudlíkové flašky a samozřejmě plenky do kterých dělám veškerou potřebu. Dělám to jen tehdy pokud vím, že budu mít volný byt, nejlépe celý víkend. To přijdu v pátek z práce a ihned se přebalím do pleny a toto praktikuju až do neděle. V plíně chodím i ven, do obchodu, v autobuse a na procházku. pokakal jsem se už v obchodě, v autobuse a na procházce. Na procházce v lese si to užívám jako malé dítě s dudlíkem v puse a sunarem v dudlíkové flašce v baťůžku, který o svačinové pauze vypiju, potom si to upaluju pokakanej domů, kde se přebalím. Líbí se mi být dítětem, které nosí pleny a dudlík a už umí chodit. Není nad to se jednou za čas pokakat jako batole.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline seni

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 35
  • Karma: 0
Re: Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #46 kdy: Března 11, 2015, 11:24:31 »
ahoj občas si taky nadělím. je to skvělý pocit.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mrx

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re: Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #47 kdy: Března 12, 2015, 08:57:35 »
Tak som sa odhodlal a nedavno to skusil, dovtedy som pouzival nocnicek. Bolo to nieco skvele. Ten pocit ulavy, ze to konecne ide von, a zaroven citim ako sa mi plienka pekne plni.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline seni

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 35
  • Karma: 0
Re: Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #48 kdy: Března 15, 2015, 22:41:51 »
jj ten pocit plné pleny je super. a po sednutí na židli se to krásně rozprostře. náhdhera
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline frodo

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #49 kdy: Září 04, 2015, 21:43:36 »
 :) mám právě nasobe poradny balík plen a totálně pocurane

//děkujeme za informaci, ale nevím proč to píšeš sem, do této diskuse... PetrMyslivec
« Poslední změna: Září 05, 2015, 11:50:33 od PetrMyslivec »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #50 kdy: Září 04, 2015, 22:32:55 »
No já jsem se ze začátku do jednorázovek jen počurával,několikrát se mi stalo,že jsem měl průjem a tak jsem si radši vzal plenku,co kdybych to neudržel,ještě že jsem ji měl.Teď většinou si dávám plenku na noc,ale přes noc se jen počurám a ráno se do ní i pokakám,ale hned se dám do pořádku a utřu se dětskými ubrousky.Jednou v práci se mi stalo,že jsem měl na sobě plenku,obsluhoval jsem mladou paní a za pšouknutí jsem se do plenky pokakal.Jestli věděla co se stalo,tak to tedy nevím.Hned jsem se šel  utřít čistícími ubrousky a přebalit do čisťounké  plínky.Jinak jsem měl na kakání taky nočníček.

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #51 kdy: Září 06, 2015, 22:15:12 »
ano kakání do plen je super. hlavně na veřejnosti. v metru, obchodě, tramvaji.. pamatuju si jak jsem čekal na tramvaj, bylo to ráno a najednou se mi chtělo, tak jsem všechno pustil do pleny. super pocit jak to pak hřeje a rozprostírá se.. a nejvíc miluju jak je pak těžká a nacucaná..

Offline kreter

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Karma: -8
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #52 kdy: Září 27, 2015, 20:12:24 »
ja sa pokakavam som invalid

Offline DryM

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #53 kdy: Prosince 17, 2015, 09:39:05 »
Ne, ne a ne. Toto opravdu nemusím.
Z hlediska zápachu, hygieny, je to na WC mnohem příjemnější.

Offline MartinP

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 19
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #54 kdy: Prosince 28, 2015, 18:01:19 »
Ano vyzkoušeno, ale není to zrovna můj chtíč. Celkem dvakrát, a to když jsem to chtěl poprvé zkusit....zvlástní blažený pocit vystřída smrad a nutnost to uklízet. A podruhé, když jsem šel na velkou a cestou malíčkem zakopl o peřiňák...to mi bylo úplně u zádelé co mi jde do plínky....bolest byla sylnější:-)

Martin

Offline jojora

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #55 kdy: Ledna 04, 2016, 08:36:44 »
Celkom ma to láka ale z dôvodu zápachu a hygieny asi nie. Ale, nikdy nehovor nikdy :)

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #56 kdy: Ledna 04, 2016, 09:59:32 »
Tak ten zápach je jenom vizitka toho, co do sebe házíme  ;) údajně vegetariáni (možná spíš vegani) tímto problémem netrpí - nevím, na čistě bezmasou stravu, nebo na stravu úplně bez živočišných bílkovin se moc necítím a ani to nepovažuji za rozumné, ale co jsem vygooglil, dá se to trochu redukovat chlorofylem, což je přírodní zelené barvivo v rostlinách - bohužel u nás je k dostání a to ještě s odřenýma ušima a musíte mít sakra štěstí pouze doplněk stravy "stozzon", kde je kromě chlorofylu ještě kupa dalších ne úplně přírodních věcí a výsledek není nic moc ... chtělo by to čistě jenom chlorofyl, takže až zase někdy... kdoví kdy, bude nálada plenky pořádně "naplnit", seženu a vyzkouším  :D ... jinak chlorofyl také barví stolici do zelena  ;D

BABY

  • Host
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #57 kdy: Ledna 15, 2016, 05:18:36 »
Ja se do plinek pokakávam i počuravám mam moc rád když mám v plínce naděláno jako malé miminko

Offline Valerie

  • Jsem modrej
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #58 kdy: Ledna 17, 2016, 21:36:28 »
Stačí jíst dost salátu, ne?  :D


Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #59 kdy: Ledna 22, 2016, 17:10:06 »
Dnes jsme byl po práci na pivku a tam, jsem se krásně pokakal. Pak jsme šel do obchodu nakoupit něco k večeři a asi jsem byl cejtit. Jedna mladá holka si mávala rukou u nosu a prodavačka se taky tvářila divně. Krásný pocit mít blátíčko v plíně.