Abdl > Plenky

Pokakáváte se do plenek???

(1/20) > >>

Pórek:
Ano ať už do jednorázových nebo do látkových. Napište jak na to jste ;)  ;)  ;)

Musím se přiznat, že představě pokakat se dlouho vyhýbal a nedokázal jsem si představit, že bych něco takovýho udělal (i když jsem se už dost dlouhou dobu do plenek počůrával). Pak jsem jednou seděl v plenkách u počítače a zrovna jsem si četl nějaké příběhy od petranovakova111 a začalo se mi chtít na velkou. Rozhodl jsem se, že to zkusím a pokadil jsem se. Nebyl to špatný pocit dokonce se mi to líbilo! Od té doby se prostě jednou za čas, tak pro zpestření pokakám...

chlapeček:
Taky to občas udělám ale jenom když vím že mě nikdo nenavštíví doma.Ten pocit je super i když někdy nic moc vůně

mskvor:
O své vůli jen velmi výjimečně, ale několikrát jsem k tomu byl donucen během svého pobytu u dominy.

MS

lahev:
Není to žádný problém, jen je třeba se dobře zabalit. Používám jednorázovky s velkou kapacitou, přes ně igelitové kalhotky a dámské stahovací kalhotky s nohavičkou a navrch volnější džíny. Tak se dá udržet i pach po určitou dobu uvnitř. Samozřejmě, když se mi to stane někde v marketu nebo při lítání po městě, tak se snažím dostat co nejrychleji domů, ale dá se to zvládnout i bez toho, aby na vás lidi koukali jak na poseru :lol:  :roll:

babyna:
Dělám přesně to samý a je to supr-))

Necituj, reaguješ-li na přímo předcházející příspěvek. - edit by Petka63

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi