Anketa

Hodnocení

1
17 (73.9%)
2
6 (26.1%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)

Celkem hlasů: 14

Hlasování ukončeno: Února 22, 2009, 13:04:44

Autor Téma: Můj dětský trest 1  (Přečteno 17360 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Můj dětský trest 1
« kdy: Února 21, 2009, 18:23:48 »
Ahoj,je mi 31 let  jmenuji se Vlastík a už od asi tak dvanácti mě vzrušují nesmírně plenky.Toto je moje první povídka,takže se bude doufám líbit.Omlouvám se za pravopis to nebyla nikdy moje silná stránka.


  Byl pátek odpoledne a já jsem šel ze školy domů. Byl přede mnou nejen volný víkend, ale ještě jarní prázdniny. Přemýšlel jsem, jestli někam s mamkou pojedeme a nebo budeme doma. Najednou jsem si uvědomil, že jsem si den předtím hrál na miminko a nevěděl jsem, jestli jsem vše pořádně schoval. Mamka mi totiž občas přišla na mou skrýš s plenkami a hrozně mi vynadala. Doufal jsem, že je vše schované. Když jsem přišel domu, tak mě nejdřív zarazil řetěz na dveřích. Musel jsem zazvonit a po chvilce mi přišla otevřít mamka. Když jsem se zul, tak mě řekla, ať jí dám bundu a batoh s učením. Odnesla to do mého pokoje a hned se vrátila. Posadila mě do křesla a sedla si vedle mě.
Potom spustila: ,,Našla jsem zase tvoje plenky jak jsi si opět hrál na miminko. Když se ti to tak líbí, tak z tebe udělám malého chlapečka kterému bude rok a půl." Udiveně jsem na ní koukal, jestli to myslí celé vážně. Ona však pokračovala:
 ,,Táta bude jezdit celý týden na chatu a já se o tebe budu starat. Budeš nosit plenky a to 24 hodin denně a budeš je také používat na to k čemu jsou určené. Plenky si nesmíš nikdy sám sundat. Dále tě budu sama oblékat do věcí, které jsem Ti ušila. Také tě budu krmit a koupat. Spát budeš chodit vždy když o tom rozhodnu. Jestli budeš zlobit, tak každému řeknu co jsi ten týden dělal a to jak ve škole tak i na chatě."
  Jenom jsem koukal a nebyl schopen slova. Mamka mě vzala za ruku a odvedla mě do mého pokoje. Na posteli se pod dekou něco rýsovalo. Na stole, pod kterým jsem měl některé svoje hračky, byla deka s igelitovou plenou a na tom prostěradlo. Na polici jsem si všiml, že jsou plenky a plenkové kalhotky a další věci. Mamka mě položila na stolek a začala mě svlékat celého do naha. Když jsem přední ležel nahý, tak si natřela ruce olejíčkem a začala mě masírovat. To bylo super. Potom si otřela ruce a vzala plenkové kalhotky a několik velkých bavlněných plenek. Všechno to srovnala, vzala mě pod koleny a nadzvedla, aby pode mě dala plenky. Když mě na ně položila, tak jsem zjistil, že jsou pěkně tlusté. Napudroval můj rozkrok a protáhla plenky mezi nohama. Upravila je na břiše a u plenkových kalhotek zapnula knoflíky. Potom mi navlékla body a zapnula je. Přes ně jsem dostal tepláky jako dostávají batolata i s kšandama. Nakonec mi dala ponožky a potom rozhodla, že to takhle bude stačit. Zvedla mě a odvedla do obejváku, kde mě posadila do křesla. Došla do kuchyně pro dětskou láhev z mlékem. Dala mi do pusy dudlíka od láhve a já jsem byl nucený vypít celej obsah. Potom mě odvedla do mého pokoje, dala mi na zem hračky a řekla ať si tu hraji a nezlobím. Hrál jsem si s autama a přemýšlel co bude dál. Za chvilku vešla mamka a dala mi do pusy dudlíka s příkazem,že ho nesmím vyplivnout. Dál jsem si hrál, ale najednou jsem ucítil divnej pocit v břiše. Něco ve mně zarachotilo. Po chvilce jsem to už neudržel a pustil jsem svěrače. Nejdřív jsem se pokakal a potom do toho ještě pořádně počůral. Byl to pořádný náklad, co jsem měl v plenkách. Začal jsem přemýšlet co teď mám dělat. Naštěstí vešla mamka a řekla mi že je čas na večeři. Kouknul jsem se na hodiny a uviděl jsem, že je už půl sedmé večer. Mamka mě odvedla do obejváku. Musel jsem jít s nohama od sebe. Plenky byly pěkně tlusté a také byly doplněny nákladem. Mamka mě posadila na židli a začala mě krmit kaší. Snažil jsem se jí upozornit na plné plenky. Ona řekla: "Vím co se ukrývá ve tvých plenkách. Teď tě dokrmím a hned tě přebalím do suchého".
Opravdu mě potom odvedla do koupelny, kde měla také upravený stůl a přebalovací pult. Pustila vodu do vany a mezitím mě svlékla. Když odkryla moje plenky, tak mi řekla: ,,Vlastíček nám pěkně čural a kakal do plenek". Očistila mě jinou plenkou od nejhoršího, odstranila použité plenky pryč. Potom mě pomohla do vany a celého mě  umyla. Osušila mě a odvedla do mého pokoje. Tam mne položila na stůl. Potom vzala plenky a kalhotky, pořádně mě zapudrovala a zabalila mě do nich. Byly o dost tlustší, než ty předtím. Řekla mi, že to jsou plenky na noc. Potom mi dala dupačky a odvedla mě k televizi, kde mi zapnula večerníček. Sama se vrátila do mého pokoje a něco tam kutila. Když skončil večerníček, tak mě odvedla do dětského pokoje. Na posteli jsem spatřil něco zvláštního. Byl to spací pytel pro mimina, ale v mé velikosti. To bylo to co se rýsovalo pod dekou. Mamka mě na něj položila a v mžiku mě do něj zabalila. Potom odběhla a vrátila se z láhví mléka. Musel jsem ho vypít. Potom jsem dostal dudlíka a mamka mi přečetla pohádku na dobrou noc. Dostal jsem pusu a potom mamka odešla. Přemýšlel jsem jak asi budu spát v tak silných plenách. Najednou na mě začal přicházet spánek a já odplouvám do říše snů.

  Pokračování příště.

trošku upravil :edit by martinlx
ještě tlošku do-upravil: edit by Bibinko
vůbec nic neupravil Raulik :D
« Poslední změna: Března 02, 2009, 11:38:25 od raulik »

Offline rubbermen

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re: Můj dětský trest 1
« Odpověď #1 kdy: Února 22, 2009, 11:55:01 »
Pěkná povídka. Určitě pokračuj.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jaja-cz

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 260
  • Karma: 1
Re: Můj dětský trest 1
« Odpověď #2 kdy: Února 22, 2009, 12:16:22 »
Hezká povídka, ale všiml jsem si, že u ní chybý hodnocení 1-5 to už se zrušilo?

opraveno: edit by martinlx
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Můj dětský trest 1
« Odpověď #3 kdy: Února 23, 2009, 21:03:39 »
Pěkně se to čte mňnam mňnam mňnam
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re: Můj dětský trest 1
« Odpověď #4 kdy: Února 24, 2009, 15:36:50 »
Hezky se to čte.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re: Můj dětský trest 1
« Odpověď #5 kdy: Února 24, 2009, 17:55:51 »
Díky za reakce.Pokračování budu psát tuto sobotu pokud mi do toho nevlítne nějaká práce.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Můj dětský trest 1
« Odpověď #6 kdy: Března 02, 2009, 11:14:57 »
Hezká povídka; díky a těším se na pokračování.

MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Můj dětský trest 1
« Odpověď #7 kdy: Prosince 09, 2014, 23:13:18 »
Dobře to začínám hltat a těším se na pokračování.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »