Anketa

co Vy na to?

nemazat nic
8 (16.3%)
mazat starší než jeden rok
15 (30.6%)
mazat starší než dva roky
8 (16.3%)
smazat pouze s nulovými příspěvky (nenapsali nic)
14 (28.6%)
nevím
2 (4.1%)
je mi to jedno
2 (4.1%)

Celkem hlasů: 28

Hlasování ukončeno: Února 21, 2009, 12:50:26

Autor Téma: Re: neaktivní "členové"  (Přečteno 61812 krát)

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: neaktivní "členové"
« Odpověď #45 kdy: Března 29, 2016, 14:04:39 »
Ahoj všichni. Myslím si, že ba se také mohlo vycházet i z toho, že je dotyčný zaneprázděn ať už pracovně nebo zdravotně. Já za svoji osobu mohu jen sdělit, že jsem se příspěvky podílel na konci roku 2014 a v průběhu r. 2015. Teď mám opět možnost sem tam sem nakouknout. Děkuji za pochopení Vendi

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re: neaktivní "členové"
« Odpověď #46 kdy: Srpna 22, 2023, 17:20:28 »
V jednom máme asi väčšinu pravdu. Vymazať neaktívne účty s 0 príspevkami. Prispelo by to k prehľadnosti. Ale naproti tomu, tí, ktorí niečo napísali a nemohli sem z rôznych dôvodov prísť, tie by sa mali ponechať. Podľa mňa môžu takto slúžiť ako istá inšpirácia pre stálych členov, alebo hostí (ako napríklad aj mňa niektoré inšpirovali...). Veď koniec koncov sú to vlastne odkazy (všetkých členov), ktoré toto fórum vytvorili, tvoria ho a v budúcnosti ho môžu nejako posunúť ďalej.....
Sem- tam nejaké to prečistenie má istotne význam....
Bez cumlíka ani na krok.

Offline djwiktor

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 96
  • Karma: 1
Re:Re: neaktivní "členové"
« Odpověď #47 kdy: Srpna 23, 2023, 21:33:40 »
Ja to trochu nechapem aj chapem, chodim sem pravidelne, ale popravde, je to XY tem, ktore ani mna, clovek ktory ma plienky rad, rad ich nosi, proste neoslovili. Nemam preto dovod nic na ziadne temy komentovat, castokrat niektore veci su uz mimo moje "chapanie" takze ani nemam dovod komentovat a prispievat nejakou spravou.   Ale suhlasim ze vyhodit uzivatelov ktori maju 0 prispevkov, alebo 1 prispevok a odvtedy su offline.  Ak by sa aspon raz za rok niekto prihlasil, tak ho ponechat.

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Re: neaktivní "členové"
« Odpověď #48 kdy: Srpna 23, 2023, 22:13:25 »
Ja to trochu nechapem aj chapem, chodim sem pravidelne, ale popravde, je to XY tem, ktore ani mna, clovek ktory ma plienky rad, rad ich nosi, proste neoslovili. Nemam preto dovod nic na ziadne temy komentovat, castokrat niektore veci su uz mimo moje "chapanie" takze ani nemam dovod komentovat a prispievat nejakou spravou.   Ale suhlasim ze vyhodit uzivatelov ktori maju 0 prispevkov, alebo 1 prispevok a odvtedy su offline.  Ak by sa aspon raz za rok niekto prihlasil, tak ho ponechat.

Já třeba mažu rovnou povídky ani to nečtu, pro mě osobně je to nuda

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Re: neaktivní "členové"
« Odpověď #49 kdy: Srpna 23, 2023, 23:16:26 »
Citace: boy_in_nappies link=topic=1679.msg36396#msg36396 date=1692821605

Já třeba mažu rovnou povídky ani to nečtu, pro mě osobně je to nuda
[/quote

Tak proto je tu tak málo povídek a nepřibývají nové díly těm rozepsaným - Ty nám je mažeš!!! To od Tebe není hezké  ;)

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Re: neaktivní "členové"
« Odpověď #50 kdy: Srpna 23, 2023, 23:54:06 »
Citace: boy_in_nappies link=topic=1679.msg36396#msg36396 date=1692821605

Já třeba mažu rovnou povídky ani to nečtu, pro mě osobně je to nuda
[/quote

Tak proto je tu tak málo povídek a nepřibývají nové díly těm rozepsaným - Ty nám je mažeš!!! To od Tebe není hezké  ;)

Já je dávám jako přečteno