Abdl > Novinky

Přesun na novou galerii

(1/5) > >>

PetrMyslivec:
Vážní uživatelé,

vzhledem k tomu, že nainstalovaná galerie, na adrese gallery příliš nesplila moje očekávání a obsahuje velké množství chyb, nainstaloval jsem novou verzi galerie Coppermine, kterou jistě všichni znáte. Najdete ji na nové adrese http://galerie.abdl.cz Všechny uživatele, kteří mají na našich stránkách vytvořená alba v galerii bych tímto poprosil, aby svoje fotografie přesunuly do nové galerie. Hesla a uživatelská jména pro přihlášení jsou totožná, jako zde.

Galerie je na adrese gallery/menu.php - upravil Raulik

petka63:
WTF?

Tak na todle už opravdu nemam nerva.

Bibinko:
To mám zas hledat a přesouvat všechny má fota? Asi znám nejjednodušší způsob - smazat je a bude klid...

Na to totiž už taky nervy nemám.

PetrMyslivec:
Můj záměr byl jediný. Nainstalovat na web tu nejlepší galerii, pokud vemu všechny hlediska, coppermine galerie vede na plné čáře, je světově využívána na profesionálních webech, pokud nastane problém, mám k dispozici oficiální a české help fórum. Další věc je ta, že není přiliš moudré používat integrované věci. Je potřeba zásahů do celého fóra, databáze je sdílená, obsahuje velké množství dat a při velké zátěži bude docházet ke zpomaléní celého fóra. Pro uživate má Coppermine galerie řadu výhod.

Co se týče přenosu, šlo z moji strany o prosbu, mohu to udělat za vás.

fsi:
ahoj, urcite je jednodussi, pokud to presunes lokalne... ne kazdy ma rychly internet a pretahovat to vzdalene je docela fuska... nechci mluvit za vsechny, jelikoz k tomu nemam ani zadny mandat, ale verim, ze vetsina (krome Vendulky :D )  to uvita, pokud to neni problem pro tebe. have a nice day!

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi