Autor Téma: Typy pro přehlednost tohoto fóra  (Přečteno 3085 krát)

sambal

  • Host
Typy pro přehlednost tohoto fóra
« kdy: Června 09, 2007, 14:16:04 »
Chtěl by jsem poprosit všechny, kteří se rozhodnou sem k nám něčím přispět, aby si nejdříve přečetli pár rad, jak co nejlépe zpřehledit svoji vynaloženou práci a také jak nejlépe uchránit svoje data před zneužitím.

Název tématu
- volte přesný název, určitě by měl obsahovat:
a) Jde-li o video, fotoggalerie, nebo něco jiného
b) Název modelky / scény / fotogalerie
c) Server, ze kterého pochází (pokud je znám)

Obrázky, náhledy, popis
- aby jsme vůbec věděli, jestli má daný soubor cenu stahovat, je vhodné k němu přiložit nějakou dokumentaci. U video souborů je nejlepší série náhodných snímků, kterou jednoduše vytvoříte v programu "Media player clasic" a potom umístíte například sem: http://img182.imageshack.us/ Po nahrání obrázku se automaticky vygenerují kódy pro toto forum, které sem umístíte.

Zaheslování
- doporučuji všechny soubory zabalit a zaheslovat. Zabráníte tak rychlému výmazu vašich souboru. Pokud chcete vaše soubory dát k dispozici pouze "nám" a zamezit dalšímu šíření na internetu (jednoduše, aby se někdo nechlubil vaší prací) volte heslo, které se váže k naší stránce. Například "Sambal_babyland" apod. Stejně tak změnte název na co nejméně zavádějící, pokud se v něm objeví slovo "sex", můžete si být jisti, že na serveru moc dlouho nevydrží.

Linky dávejte do CODE
- veškeré linky, které směřují ven z tohoto fóra uzavírejte značkami "Code". Budete tím chránit jak sebe, tak toto fórum. Linky v code nejsou živé, nejde na ně kliknout a musí být překopírovány ručně. U tkz. živých linků se přenáší informace z jaké stránky jste na ně klikli, takže není problém zjistit kde přesně se odkaz nachází.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »