Autor Téma: Diskrétnost internetových obchodů  (Přečteno 40777 krát)

Offline diplen

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #45 kdy: Listopadu 27, 2018, 01:04:06 »
Ahoj, mám zkušenosti s gigalekarna.cz, lekarna.cz a zdravotnicke-potreby.net a vše v pohodě. Je pravda, že to nebývá super utajené balení, bývá to kartonová krabice přelepená jejich firemní lepící páskou a už se stalo, že ta krabice byla od plenek nebo výrobce Hartman či Tena, ale to je každému jedno, je to jen krabice a uvnitř může být cokoli. Aby mi to nepřišlo domů, tak si nechávám balíky posílat jako Balík na poštu a raději svou adresu uvádím také na poštu, už se mi stalo, že to zvrtali a poslali mi to domů. Naštěstí nikdo nebyl doma a vyzvedl jsem si to na poště  :)

Offline DryM

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #46 kdy: Ledna 02, 2019, 02:45:59 »
Take jsem si nachaval zasilat baliky na postu. Ten ma posta novou sluzbu, kdy se balik vyzvedne na kod. Takze neni potreba ani doklad totoznosti na vyzvednuti.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #47 kdy: Ledna 02, 2019, 10:49:44 »
Máte někdo zkušenosti s lékárnou Benu? Jak je to s diskrétností? Ví lékárnice, co je uvnitř?

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #48 kdy: Ledna 02, 2019, 22:29:05 »
s benu ne  objednavam uz jen pres dentimed a doruceni ppl nikdy nebyl problem

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #49 kdy: Ledna 03, 2019, 14:12:16 »
V Benu jsem objednával jen jednou, a tam byly věci naházné jen v igelitce, takže každý viděl co v ní bylo. Je tady pravda, že se nejednalo o nic co by podléhalo nějaké diskrétnosti :)

U Drmax to vždy bylo v krabici, ale párkrát se stalo, že mi lékárnice vyjmenovala co jsem si objednal, takže si myslím že v Benu asi taky uvidí nějaký seznam co tam máš, podle mě jim to je ale úplně fuk :)

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #50 kdy: Ledna 03, 2019, 18:32:24 »
V Benu mi dřív vydávali objednávky ne zrovna extra diskrétně zabalené, např. v průhledném pytli (naštěstí balení plenek iD moc nebije do očí) nebo v lepším případě ve dvou igelitkách, ale časem se to zlepšilo takže na menší objednávky neprůhledný pytel s logem benu, výjimečně ony dvě tašky benu jedna přes druhou, při větší objednávce obyčejná krabice s logem benu. Nejsem si jistě, možná že to někdy i byla recyklovaná krabice od plenek ale ne moc nápadná.
Při objednávce s vyzvednutím v lékárně lékárnici samozřejmě vyjede v systému info o objednávce, takže ví co obsahuje.
U Maxe je to lepší, menší zakázky vydávají ve vlastní papírové tašce zavřené sešívačkou, větší pak v krabici nebo černé stretch folii. Že by mi někdy vyjmenovali obsah jsem nezažil.
Nejlepší legrace byla ve značkové prodejně hartmann, kde mi prodavačka beze všeho na pult vyskládala pět balíků co jsem si objednal. Naštěstí jsem byl na takovou situaci připravenej, tahat to přes Prahu jen tak bych asi nechtěl, ani nevím jak bych to všechno probral.
Ale i na druhou stranu, vídám občas po Praze lidi, a ne zrovna starý, tahat balíky plenek pro dospělé jen tak. Nikoho (krom nás samozřejmě :D) to nijak nevzrušuje. A lékárnice nejméně ze všech. Na co ten mladík kupuje pleny pro dospělé je zajímá asi stejně, na co kdo potřebuje ibuprofen.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #51 kdy: Ledna 03, 2019, 21:33:45 »
Na Dentimedshop mi vadí, že zboží nejde poslat na nějaké výdejní místo, jako je třeba Uloženka nebo Zásilkovna. Nebo alespoň na poštu. Jinak bych si u nich objednával. Mají dobré ceny a slibují diskrétní zabalení.

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #52 kdy: Ledna 03, 2019, 21:56:12 »
pokud nechces nebo to nejde aby ti ti privezli az domu tak to je problem ja ziju jen s tatou  a objednavam podle toho jak je v praci kdyz ma ranni tak pres postu ta jezdi kolem 10hod a kdyz ma odpoledni smenu tak ppl ty jezdi  okolo 4hod odpoledne a jednou se stalo ze mi prisel balik kdyz byl tata doma ale rekl jsem mu ze to neni moje ale ze si na me neco objednal kamarad  protoze nevedel jestli bude doma a ze nevim kdy si proto prijede a kdyz tata nebyl doma vybalil sem a uklidil plenky a krabici zlikvidoval 

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #53 kdy: Ledna 21, 2019, 09:25:46 »
No a co kdybych požadoval doručení na poštu? Zkoušel to někdo? Nebyl s tím problém?

Offline diplen

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #54 kdy: Ledna 22, 2019, 00:29:01 »
Ano, to funguje. Nechávám si balíky posílat jen na poštu a pohoda. Jako doručovací adresu píšu právě adresu pošty na kterou to chci poslat. Dnes pro vyzvednutí pošta posílá speciální kód, tak není třeba ani doklad totožnosti nebo říkat jméno, stačí onen kód.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #55 kdy: Ledna 22, 2019, 15:31:49 »
Tak jsem to zkusil. Místo své adresy jsem vyplnil adresu pošty a do poznámky jsem napsal, že si přeju balík uložit na poště. Dnes mi přišel odkaz na sledování zásilky a ve sledovacím systému ČP je balík veden jako Balík Na poštu. Takže zřejmě pohoda. 8)

Potom dám vědět, jestli Dentimedshop dodržel slibované diskrétní balení.
« Poslední změna: Ledna 22, 2019, 15:37:55 od xxx »

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #56 kdy: Ledna 23, 2019, 17:59:08 »
Tak musím říct, že Dentimedshop i Česká pošta předčily má očekávání.

Plenky jsem si objednával v pondělí odpoledne a dnes dopoledne jsem je měl na poště. Takřka neuvěřitelně rychlé dodání přes půl republiky.

Na poště byla příšerná fronta, tak jsem to už skoro chtěl nechat na jindy. Avšak zmáčkl jsem si příslušné tlačítko na pořadníku a okamžitě se u přepážky rožlo mé číslo. Výdej balíků je tedy upřednostněn. Jak už tu někdo psal, tak pokladní stačí nahlásit kód z SMS. O tom, co se v balíku nachází, samozřejmě nemá tušení. Mimochodem paní byla velice milá a příjemná.

Nyní k samotnému balení. Čtyři balíky plínek byly zabalené v poněkud větší krabici důkladně obvázané černou folií, na které se rozhodně nešetřilo. Celá krabice i s folií byla přelepená lepicí páskou s logem obchodu a ta byla ještě jednou přelepená obyčejnou lepicí páskou, takže logo firmy nebylo čitelné. Možná to bylo na popud toho, že jsem pro jistotu o diskrétní balení poprosil v poznámce, přestože to obchod sám od sebe garantuje. Takže jak se tu někdo rozčiloval, že balík s logem obchodu není diskrétní balení, tak mu doporučuji o diskrétní balení výslovně požádat. Za to však ale neručím, je to jenom má rada. Pochopte prosím, že po obchodníkovi chcete něco navíc; něco, co pro Vás udělat může, ale nemusí.

Co mě však překvapilo, bylo, že krabice, která byla důkladně obvázaná černou folií, byla úplně obyčejná, nepotištěná. Čekal jsem reklamní krabici od Depend, která je dělaná přesně na čtyři balíky. Použití černé folie tedy už ani nebylo nutné. Je však vidět, že Dentimedshop dělá maximum pro to, aby dodržel přesně to, co slíbil, a maximum pro zákazníkovu spokojenost.

Dentimedshop tedy můžu všem doporučit. Velký výběr, nízké ceny, velmi rychlé dodání a maximálně diskrétní balení. Co víc si přát?