Autor Téma: Diskrétnost internetových obchodů  (Přečteno 40772 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #30 kdy: Prosince 05, 2015, 21:24:22 »
V KS se da sehnat dost, pripadne se da dost dohodnout. Pan majitel je velmi ochotny a parkrat jsme jiz spolu stravili vecer dopisovanim o zbozi.

Offline ronik007

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #31 kdy: Prosince 05, 2015, 22:00:42 »
ale treba plenky typu Tena Ultima se tam asi nebudou dat sehnat nebo? :D

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #32 kdy: Prosince 05, 2015, 22:10:02 »
Pred casem resila znama, jestli pri stehovani ma nejdrive odhlasit kluka ze stary skoly a pak ho prihlasit, nebo nejdrive prihlasit a pak ho odhlasit, nebo jestli jeste jinak.
Rikam ji, zavolej a oni ti reknou.

Casem zjistuju, ze tato veta vyresi neuveritelne mnozstvi otazek ci nejasnosti, takze - zavolej a oni ti reknou !

Offline ronik007

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #33 kdy: Prosince 08, 2015, 19:52:50 »
Na www.pilulka.cz nabizeji dopravu zdarma, sice ne ke vsemu, ale i tak je to fajn. Jen nevim jak to tam bude s diskretnosti. Jinak dnes mi prisel balik z dentimedshop.cz, a presne, jak tady uz nekdo psal, prisla cerna krabice s lepici paskou s jejich napisem, ale to neni tak tragicky.

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #34 kdy: Dubna 12, 2016, 18:12:54 »
Ahoj , jak je to dnes s diskrétností obchodu klinikshop.cz ? Děkuji  :)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #35 kdy: Dubna 13, 2016, 08:13:41 »
Já nakupuji v dentimedu a vždy přijde krabice zabalená v černé folii.Jen je celkem škoda,že po rozbalení jsou pleny vždy v krabici od plenek.Takže je rychle schovám a co nejdříve jdu vyhodit krabici do tříděného odpadu.Chci tady,ale napsat o události která se mě přihodila před lety.Objednal jsem si pleny Tena Maxi ( už nevím kde ) a nechal si je jako vždy poslat do práce.No a trapas jako hrom.Pleny zabalené do průhledné folie takže každý věděl co tam je za obsah.Rychle jsem je přebral a hned schoval.Toto byl nejhorší zážitek ohledně doručení balíku s plenami.Naštěstí to byl jediný,od té doby vždy vše diskrétně zabalené.

Offline svycarsko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 187
  • Karma: 1
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #36 kdy: Dubna 13, 2016, 20:12:37 »
Tak z klinikshopu mi přišly pleny diskrétně zabalené. Byl jsem velmi spokojen. Nemohu nic vyčíst. Bylo to zabalené v černé fólii a nikde se neobjevil název. Mohu doporučit.

Offline vojtami

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: -3
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #37 kdy: Června 05, 2016, 16:47:20 »
Máte někdo zkušenosti s tímhle online obchodem chtěl bych si objednat do zasilkovny tak jestli dělají diskrétní balení dík za odpověď

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #38 kdy: Června 05, 2016, 18:51:48 »
Jo , tady je to v pohodě :) Mně přišla klasická hnědá krabice , ted si nejsem jistej , jestli byla přelepná páskou pilulka nebo ne , a i kdyby tak káždej ví prd co v ní je , protože tam maj opravdu nespočet věcí :)

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #39 kdy: Června 21, 2016, 19:57:36 »
Nechci dělat reklamu, ale mám velmi dobrou zkušenost s lékárnou Dr. Max. Dodání bylo do třetího pracovního dne, balík byl zcela diskrétně zabalený v černé neprůhledné folii, jednání lékárnice naprosto profesionální.

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #40 kdy: Srpna 12, 2016, 16:38:48 »
Dnes jsem na výdejním místě zásilkovny přebíral balíček z e-shopu 4sex.cz a paní mně upozornila, že jenom abych věděl, má tam požadavek na potvrzení zletilosti, ale že mně 18. určitě už bude... předpokládám, že podobně to bude třeba u cigaret, alkoholu a nebo nějaké chemie, ale takové věci člověk asi nejspíše neobjednává  ;) ... stalo se mi poprvé, tak jsem si říkal, že sem napíšu - jinak já neřeším.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #41 kdy: Srpna 12, 2016, 16:41:09 »
Ses taky rovnou mohl pochlubit co sis objednal :D

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #42 kdy: Září 26, 2018, 15:32:03 »
Tercio

Předem jsem napsal e-mail, jakým způsobem produkty posílají na výdejní místa. (Vložení poznámky k objednávce není možné.) Bylo mi odpovězeno, že balení do černé folie z důvodu diskrétnosti je u nich samozřejmostí.

Tento e-shop má trochu delší dodácí lhůtu. Na zboží jsem tak čekal týden. V Zásilkovně jsem si však vyzvedával nepotištěnou krabici od úplně jiného výrobku, takže vůbec nebylo poznat, co je uvnitř. Balík plínek sice nebyl zabalen v černé folii, jak mi bylo slíbeno, účel byl ale splněn.

Za mě spokojenost. Obchod navíc poskytuje slevu při objednání dvou a více stejných produktů.

Online balicek22

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 112
  • Karma: 0
  • Nejvíce preferuji Diaper Bondage s trochou SM
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #43 kdy: Listopadu 10, 2018, 21:46:56 »
Já prioritně nakupuju na www.saveexpress.cz, kde nemám problém, vždy je to diskrétně zabaleno a pokud budu brát Česko, tak jedině www.dentimed.cz, vždy to byla krabice zabalená do černé fólie, takže také bez problému. Ale jak to mají teď nevím, už dlouho jsem z českého eshopu nebral.

Offline skarfacee

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 81
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #44 kdy: Listopadu 11, 2018, 23:09:20 »
 me se libi nakupovani u dentimed  uz asi 5 objednavek vzdy v cerne folii a ted byl dokonce v krabici i kupon na slevu na pristi nakup na 10% a kdyz objednate do 12 hod tak to mate druhy den doma ale jen kdyz je zbozi skladem