Autor Téma: Diskrétnost internetových obchodů  (Přečteno 40653 krát)

Offline Lexter19

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 75
  • Karma: 6
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #15 kdy: Června 22, 2012, 22:05:49 »
Ahoj, prosím Vás už někdo z vás objednávál v ZP Eliška (http://www.zpeliska.cz) pleny na dobírku. Nevíte jak to balí jestli je poznat co posílají nebo jak to mají?
Díky za odpověď ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #16 kdy: Června 24, 2012, 15:52:02 »
S Eliškou mám zkušenost, že obsah krabice samozřejmě nepoznáš, ale (už jsem dlouho neobjednával) přes krabici měli lepící pásku s jejich logem a nápisem "Zdravotnické prodejny Eliška".
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #17 kdy: Června 10, 2014, 09:37:48 »
Já objednávám z lekarna-zdravi.cz a pokaždé jsem to do poznámky připsal "prosím o diskrétné balení" a přišlo to v normální krabici bez jakéhokoliv nápisu :-)

 Jen nedávno jsem z e-shopu EVA.cz objednával nějaké lepící pásky a ten pocit, když jsem přebíral zásilku, která byla zabalena v malé krabici od plenek Pampers byl k nezaplacení :-D Sice jak jsem psal, plenky uvnitř nebyly, ale i tak to nebylo moc příjemné nést domů krabici s tím nápisem :-D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline AeOon

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #18 kdy: Června 10, 2014, 14:29:31 »
Taky je hodně dobrá stránka nappy.cz, objednával sem tam už 2x pleny a pokaždé mi došli v diskretním balením a za ty prachy co za ně chcou sou opravdu dobré, akorad lepici pásky toho moc nevydrží (jestli je na sebe nebudete dávat 10x) tak by jste mohli byt spokojeni. :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #19 kdy: Dubna 01, 2015, 22:35:51 »
Ahoj. Chtěl bych se s vámi podělit o dobrou zkušenost s e-shopem Žijte kvalitně. Balík vždy dorazil až příliš důkladně zabalený v černé neprůhledné fólii a bez jakýchkoli popisků. Nechal jsem si ho dodat přes Uloženku. Jedinou nevýhodou tohoto e-shopu je ne příliš široký sortiment výrobků, a tak se chci zeptat, jaké máte zkušenosti s dodáním od jiných e-shopů? Dodávají to také nějak neprůhledně zabalené, nebo to tam přijde tak, jak to je? Vzhledem k tomu, že jinde tam na rozdíl od ŽK nic o diskrétnosti nepíšou, tak z toho mám trochu obavy. Děkuji za vaše postřehy a doporučení.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #20 kdy: Dubna 02, 2015, 00:03:04 »
Na tohle tu už pár témat je ..

Moje zkušenosti:

lekarna.cz - vždy obyčejná krabice s logem lékárny a nějakým vystřihovacím zvířetem, zalepená čistě bílou páskou. Jejich sortiment je poněkud chaotický.

pilulky24.cz - obyčejná, čistá krabice a páska bez log, potisků. Kdyby neměli zboží a dopravu dráž než jinde, nehledal bych dál.

lekarna-zdravi.cz - moje první objednávka zde přišla v krabici molicare, ne příliš nápadné, ale stejně, ne ideální. Zase iD slip a dopravu tu mají levněji než u pilulek, takže příště to chce asi k objednávce dopsat poznámku o diskrétním balení

zijtekvalitne.cz - obyčejná, čistá krabice, páska bez log, a pro jistotu balík plenek uvnitř ještě důkladně obalený černou stretchovkou. Extrémně diskrétní, i název obchodu zní méně nápadně než třeba lékárna. Akorát ten sortiment má trochu mezery, a Euron (= iD slip) tu mají draho, k tomu přirážka za dobírku ...
« Poslední změna: Dubna 02, 2015, 00:12:27 od Bibinko »

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #21 kdy: Dubna 02, 2015, 15:47:22 »
No mně to právě přišlo jenom v té fólii, bez krabice... Ale rozdělat to z toho mně teda zabralo asi 20 minut. A co třeba Malkol?

Moderátorům se omlouvám, nevšiml jsem si toho.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #22 kdy: Dubna 02, 2015, 19:56:20 »
Jednou se mi stalo, že jsem kupoval plenky z tuším lekarna.cz a bylík mi přišel poškozený a bylo docela snadno zjistitelné, co je uvnitř. Moc jsem to neřešil, ale radost mi to rozhodně neudělalo.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #23 kdy: Dubna 02, 2015, 23:59:35 »
Citace: "xxx"
No mně to právě přišlo jenom v té fólii, bez krabice... Ale rozdělat to z toho mně teda zabralo asi 20 minut. A co třeba Malkol?

Moderátorům se omlouvám, nevšiml jsem si toho.

No tak Malkol bych nedoporučoval, s diskrétností si hlavu nelámou, beru od nich cévky na poukaz, musím brát od nich jelikož jsou výhradní dovozci, cévky mi chodí ve dvouch krabicích jedna je originál od výrobce a druhá jakou vezmou, na originální je velkej nápis Coloplast

a samolepka prozrazující obsah

a zbytek cévek přišel v bedně od plínek molicare (jinak protivné pošťačky mi chtěli balíky přinést až do patra  :oops: )

a v bedně od emitních misek

Odpovědi na email s žádostí o diskrétní zabalení jsem se nikdy nedočkal a asi po třech týdnech jsem si od nich objednal plínky a přišly zabalené v černé folii, jenže ta vrstva byla tak slabá že obsah byl nádherně vidět.
Krásně si užívají svého monopolu kolem výrobků Coloplast a na zákazníky serou. Taky proč ne, když jen za mne jim VZP zaplatí měsíčně 7500,- Kč
Tak taková je moje zkušenost.
Naopak dobré zkušenosti mam s firmou Abena, vše co mi zatím poslali bylo diskrétní a pod jménem jiné firmy (Untraco), vždy přišla hnědá kartonová bedna jen s velkým nápisem M4,M3,S1 který nezasvěcenému nic nepoví  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #24 kdy: Dubna 03, 2015, 08:37:12 »
Tak já nakupuju u pilulky24 a zatím nebyl žádný problém.Vždy došla čistá krabice bez popisu zalepená hnědou lepící páskou.Jen jednou při větší objednávce přišla krabice s nápisem L2 ,ale jak už bylo řečeno,nezasvěcenému to nic nepoví...:D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline ronik007

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #25 kdy: Prosince 05, 2015, 15:32:42 »
dentimedshop.cz take nabizi diskretni baleni inkontinenčních pomucek

Offline Nezrif

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 8
  • Karma: -1
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #26 kdy: Prosince 05, 2015, 17:17:13 »
dentimedshop.cz take nabizi diskretni baleni inkontinenčních pomucek
Nabízí, ale nedodržuje! Balík značných rozměrů byl přelepená páskou s nápisem dentimedshop.cz. Podle mě toto není diskrétní balení.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #27 kdy: Prosince 05, 2015, 19:07:46 »
No berte v potaz, ze odesilatel jako takovej na baliku asi bude vzdy - krom par zivnostniku, ktery tam napisou osobni jmeno a ne pripadnou firmu. Kazdopadne u takovyho KlinikShop.cz je tam take, byt nabizeji diskretni baleni - zabaleno to je dobre, ale firma tam proste je. S tim nezbyva, nez se smirit.

Offline ronik007

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #28 kdy: Prosince 05, 2015, 20:21:43 »
tak to co je na pasce mi je asi nejak jedno, a navic dentimedshop nenapovida, ze to ma byt neco s plenkama. s tou diskretnosti jde spis o to, aby ti ten balik neposlali v pruhledny folii. a jestli je tam adresa, tak je to reklama.

Offline ronik007

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #29 kdy: Prosince 05, 2015, 21:19:35 »
mimochodem, dají se na klinikshop.cz sehnat i jiné plenky nez ty, ktere tedka nabízeji? sice to tam pisou, ale mam na mysli, treba i takove ktere se v Cechach nenabizeji.