Autor Téma: Diskrétnost internetových obchodů  (Přečteno 40775 krát)

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Diskrétnost internetových obchodů
« kdy: Ledna 28, 2008, 17:59:02 »
Jaké máte zkušenosti s různými intenetovými lékárnami, zdravotnickými potřebami a sexshopy, co se týče jejich diskrétnosti?

Já osobně se sexshopy problém nikdy neměl, ale např. http://www.lekarna.cz v kolonce odesílatele uvádí svoji internetovou adresu. Jednou se mi i stalo, že jsem si koupil plenky euron, které mi přišly v krabici od plenek tena. Sice nikdo nevěděl, co uvnitř je, ale nápis tena na všech stranách nebyl zrovna nejlepší nápad. Zdravotnické prodejny Eliška pro změnu používají lepící pásku se svým logem.

Jaké máte zkušenosti vy?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Quentin

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #1 kdy: Ledna 29, 2008, 11:07:39 »
Vseprozdravi.com posílají plenky v krabici a v neprůhledném balicím papíru. Pohoda.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline petka63

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 760
  • Karma: 9
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #2 kdy: Ledna 29, 2008, 18:18:03 »
lekarna.cz
Kupoval jsem u nich 7-8x, a ani jednou jsem neměl problém s obalem. Normální šedivá krabice, a že v kolonce odesilatel je napsáno lekarna.cz ještě neznamená že ti posílají plenky, mají dost široký sortiment.

Eliška
První objednávka: Tena Slip (objednané plenky) v obalu od Tena Pants (papírová krabice) – od té doby jsem se na ně vykašlal.

vase-zdravi.cz
Dvě objednávky, šedivá krabice jako z lekarna.cz, jenom mají (dle mojí zkušenosti) o cca 2 dny delší dodací dobu než lekarna.cz

RE: Quentin

Na můj vkus toho vseprozdravi.com zrovna moc nenabízí.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Věci se prostě rozbíjejí. A komplexní systémy se rozbíjejí komplexně.

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #3 kdy: Ledna 29, 2008, 18:21:48 »
Až na ten jeden případ jsem s lekarna.cz neměl taky žádný problémy
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #4 kdy: Ledna 29, 2008, 19:51:11 »
Když jsem objednával věci z lékárna.cz tak mi to příšlo ve veliký krabici Tena (bylo toho hodně), ale upřímně řečeno co je komu do toho a i kdyby na krabici bylo napsáno, že uvnitř sou plenky tak co? Myslíte, že by Vám pak firma na rozvoz nechtěla doručovat?  Xsmilew
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline petka63

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 760
  • Karma: 9
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #5 kdy: Ledna 29, 2008, 20:31:59 »
Nevadí mi co si bude myslet člobrda, co mi balík přinese. Beru z lekarna.cz tři balíky plenek na jednu objednávku a bez problémů.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Věci se prostě rozbíjejí. A komplexní systémy se rozbíjejí komplexně.

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #6 kdy: Ledna 29, 2008, 20:37:02 »
Uvědomte si, že nějakému internetovému obchodu je úplně jedno, proč si něco objednáváte. Podle mě většina lékáren a podobných posílá sice diskrétně, ale proč by měli zakrývat, že je to zásilka z lékárny nebo ZP ? Naopak si budou chtít udělat reklamu, třeba tou lepísí páskou s logem, a to naprosto oprávněně. To není, jako když si objednáte nafukovací pannu ze sexshopu, tam bych očekával diskrétní obal.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline petka63

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 760
  • Karma: 9
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #7 kdy: Ledna 29, 2008, 21:02:09 »
Nebo jde o to, že lidé co nebydlí sami (s rodiči, s partnerem), mají zvědavé sousedy, neuvidí zrovna nadšeně velký balík s nápisem TENA (nebo jiná značka výrobce plenek). Ono v případě, že nebudeš doma při doručení se může stát, že právě někdo ze zmíněných lidí tento doručovaný balík uvidí. Pokud nebudou vědět o co jde (reklama, inkontinence, AB/DL) tak se stačí zeptat Seznamu, Googola, atd… a hned bude jasno že ti přijel nějaký výrobek pro případ úniku moči (stolice).

Ono je „pěkný“ když se ti někdo z rodiny zeptá: „Máš na poště nějaký balík s hygienickými potřebami, ty jsi si je objednával?“
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Věci se prostě rozbíjejí. A komplexní systémy se rozbíjejí komplexně.

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #8 kdy: Března 01, 2008, 07:32:17 »
Obdivuji logiku, některých lidí. On si nezajde do zdravotních potřeb. Nechá si to poslat poštou. Že tam je jejich logo je dosti logické. Další věc je, že když to dojde nemusí být doma. Tak to přebere manželka, u někoho i potomek. Nebo si na konec musí jít pro to na poštu. Sousedům je to opravdu jedno co komu chodí. I když někde asi existují vyjímky. Kolikrát jsem někoho potkal, když jsem si nesl plínky. Slušný člověk se vás nezeptá pro koho to je. V létě suším na balkóně bavlněné plínky. Nikdo se na nic neptá. Lidi mají dost svých starostí, a jestli ty plínky nosíte pro zábavu nebo z nutností je jaksi nebere.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #9 kdy: Března 01, 2008, 20:01:36 »
Ono když máš doma otce, kterej vždy přebírá tvoji poštu a vždycky se snaží zjisit, co ti přišlo, tak je tohle docela podstatnej problém. Bydlím na vesnici a vím, jak se tady všechno, co se stane během několika hodin rozkřikne a věř tomu, že to lidi dost řešej. Do zdravotnickejch potřeb si nezajdu, protože široko daleko žádný nejsou a do lékárny taky ne, protože domů to potají opravdu nepropašuju, už jen proto, že ani nemám auto a musel bych autobusem, samozřejmě s největší pravděpodobností s mnoha známejma lidma, který obvykle tím autobusem taky jezděj.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #10 kdy: Března 02, 2008, 06:06:43 »
Tak to tě lituji. Vesnice je v tomto ohledu něco jiného než město. S tou poštou? Taky mám potomky, už odrostly. Nikdy jsem jim poštu nečetl, nekontroloval. Co mi potom kdo jim píše. Doufám, že ti aspoň nechodí do osobních věcí. To už by byl vrchol.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #11 kdy: Března 02, 2008, 14:30:48 »
To ne, jen je děsně zvědavej a jak mu někdo něco neřekne, tak se může ...  Jinak v pohodě.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #12 kdy: Března 03, 2008, 06:07:28 »
Tak to by taky potřeboval občas plenu. Na poště je jim to jedno. Nenechávám si nic posílat. Jestli si zajdu do zdravotních potřeb, nebo mi to přijde poštou, mám jedno. Výlet do města mi nevadí. A ušetřím za poštovné.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline karel

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #13 kdy: Června 05, 2012, 20:49:43 »
Jaké máte prosím zkušenosti s diskrétností internetového obchodu

http:www.lekarna-zdravi.cz

Objednávali ste si někdy plenky z tohoto obchodu?
Děkuji za odpovědi.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Jane-p

  • Host
Re:Diskrétnost internetových obchodů
« Odpověď #14 kdy: Června 08, 2012, 15:48:24 »
Pokud si chcete objednat jen pleny, objednejte si v našem e-shopu adultbaby.cz, zasíláme diskrétně v krabicích České pošty. Pokud nemáme požadovaný typ plen v e-shopu. rádi Vám zašeleme za dohodnutou cenu jakýkoliv jiný typ od téměř jakékoliv značky. Pleny lze zasílat i na dobírku - pouze při telefonické objednávce.

S pozdravem

Jana, adultbaby.cz
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »