Anketa

Oznámkujte příběh (jako ve škole)

1
2 (28.6%)
2
3 (42.9%)
3
1 (14.3%)
4
0 (0%)
5
1 (14.3%)

Celkem hlasů: 4

Hlasování ukončeno: Listopadu 14, 2007, 17:14:49

Autor Téma: Počůrání ve vlaku  (Přečteno 18933 krát)

Offline jakubpiss

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Počůrání ve vlaku
« kdy: Listopadu 14, 2007, 17:14:49 »
Tak jsem zase trošku experimentoval. Předevčírem jsem se rozhodl, že to provedu. Připravil jsem si své gumové kalhotky, které jsem popisoval v minulé povídce, akorát jsem si ušil z textilní gumy něco jako opasek, který mi měl kalhotky držet na těle a dva menší opasky, které je měly držet na nohou, aby to dobře těsnilo. Zkusil jsem si to nejdříve doma na nečisto, a docela to šlo a ani to moc neškrtilo. Problém však byl, že to hrozně šustilo, i když jsem si přes to navlékl kalhoty, tak jsem přes kalhotky navlékl ještě slipy. To už bylo trošku lepší.
Druhý den jsem jel do Plzně. Původně jsem chtěl jet už z domova "ustrojený", ale měl jsem málo času a taky jsem se bál, aby mě to pitomé šustění neprozradilo před rodiči.
Měl jsem tedy vše potřebné připraveno ve zvláštní kapse v cestovní tašce s tím, že to cestou nějak nandám. Když jsem přestupoval z autobusu na vlak do Plzně, říkal jsem si, že bych to mohl nandat v hale na autobusovém nádraží, ale pořád tam někdo chodil. Potom jsem čekal na vlak. Měl jsem asi půl hodiny času. Když jsem se konečně rozhoupal, že půjdu na vlakovém nádraží na záchodky (ke kterým mám značný odpor), tak jsem zjistil, že mi to za chvilku jede.
Tak jsem tedy nastoupil do vlaku. Snažil jsem se vyhledat prázdné kupé. To se mi bohužel nepodařilo, ale možná o to větší vzrušení mě mohlo čekat. Seděl tam nějaký starší pán a voják. Já jsem se zatím učil, s tím, že po zastávce si skáknu na záchod. Když vlak zastavil, tak oba vystoupili, nicméně jako na potvoru přistoupili další tři lidé. Nikdy jsem si nevšiml, jaký je provoz na záchodech v rychlíku. Musel jsem počkat, až dva lidé vykonají svou potřebu, a když tam chvilku bylo volno, tak jsem vyrazil.
Kouknul jsem se na hodinky, abych věděl, jak dlouho mi to trvalo, zamknul jsem dveře a šup na to. Podlaha byle celá pomočená, tak jsem sklopil prkénko, rozvázal si boty a sundal si kalhoty. Potom jsem si navlékl gumičky, kalhotky a všechno pěkně utěsnil. Když vše bylo řádně hotovo, navlékl jsem si kalhoty, zavázal boty a honem pryč. Trvalo mi to všechno kupodivu jen pět minut, ale bylo to dost hrozné, protože jak ten vlak drncal, tak mi to oblékání moc nešlo. Abych neopomněl, pod igelitovými kalhotkami jsem měl ještě slipy. Mě se totiž hrozně líbí ten pocit mokrého oblečení, jako když se počuráte. Je to takový močový akumulátor.
Vrátil jsem se do kupé a pro jistotu jsem dělal, že jsem byl telefonovat, aby na mě ti lidé blbě nezírali. Močák jsem měl úplně nacpaný. Myslím, že kdybych chtěl, tak bych to ještě tak hodinu vydržel, ale byl úmyslně napitý tak akorát, abych eventuelně nemusel upalovat na záchod. Nechtěl jsem to pustit do kalhot všechno, ale jenom trošku, přeci jen jsem ty kalhotky ještě neměl tolik vyzkoušené. Tak jsem se usadil a začal dělat, že spím. Ta ženská, co seděla naproti mě, na mě pořád zírala a to se mi vůbec nelíbilo. Pochybuju, že věděla, co dělám, ale čučela na mě, jako by přemýšlela, jestli mě zná nebo ne. Ještě k tomu byla poměrně ošklivá a bylo jí tak k padesátce, což je vzhledem k mým 24 rokům hrozné...
Břicho mě tlačilo, že normálně bych letěl na záchod na malou. Snažil jsem se uvolnit, ale vůbec to nešlo. Ještě, jak jsem dělal, že spím, tak jsem na to pořád myslel, a to mě natolik vzrušovalo, že se mi z toho začala dělat boule v rozkroku. Proto jsem otevřel oči a snažil se myslet na přírodu. Pokoušel jsem se uvolnit svěrače, abych se alespoň trošičku počůral, ale prostě to nešlo. Vlak už měl za čtvrt hodiny zastavit. Už jsem měl strach, že se mi to nepovede, a že to budu muset dohnat v tramvaji. V tramvaji jsem měl původně v plánu počůrat se trošku víc, kdyby něco nebylo v pořádku, měl bych to už blízko domů.
Rozhlédl jsem se po kupé, jestli mě někdo nepozoruje, počkal, až na mě ta ženská přestane civět a zatlačil. To na mě určitě vidět bylo, ale snad si toho nikdo nevšiml. Konečně se mi to podařilo, ale ne moc. Prostě jenom jak jsem zatlačil, trošičku ze mě vyteklo a hned to zase ustalo. Znáte to, když zatlačíte pořádně, překročíte jakousi mez a pak už to teče naprosto nezadržitelně. To se mi nestalo ani náhodou. Přesto jsem cítil nádherný pocit v rozkroku, ale jen slaboučký.
Udělal jsem to ještě jednou. Teď už jsem cítil, jak mě moč, která se usadila v dolíčku nad penisem, krásně šimrá. Slipy mi trošičku zvlhly, ale ne moc. Když jsem se trošku zavrtěl, bylo to příjemné vlhko cítit. Zatlačil jsem ještě jednou, možná dvakrát, ale nic světoborného. Ještě k tomu jsem měl pocit, že jak ten vlak drncá, že mi to trošku hnulo s těsnícími gumičkami. Potom vlak zastavil. Paní vystoupila a já jsem si sundaval tašku shora z přihrádky. Ti dva pánové tam ještě byli. V kalhotách jsem cítil to nádherné vlhko a oni o ničem vůbec nevěděli. Vůbec nevěděli, že jsem počůraný.
V tom jsem ucítil, jak mi slaboučká krůpěj moči stéká po levé noze v kalhotách na zem. Začal jsem doufat, že jsem se opravdu počůral jen tak málo a že to nepoteče ještě více, až se rozejdu. Vystoupil jsem z vlaku a šel halou ven. Na plzeňském nádraží chodí strašně moc lidí a já jsem se snažil jít normálně. Měl jsem však strach, že když udělám trošičku větší krok, že bude průšvih. Došel jsem na tramvaj a nastoupil. Tramvaj byla také nacpaná, jako obvykle. Stál jsem vzadu. Když jsem byl asi tři zastávky od konečné a v tramvaji bylo méně lidí, tak jsem si řekl, zkusím to znovu, že když se počůrám jenom tak trošičku, že se nemůže nic stát. Povolil jsem všechny svaly a už to teklo. Pustil jsem si tam opravdu jenom málo, to by byl pěkný trapas, kdyby to zmáčelo kalhoty a bylo to vidět...
Cítil jsem tu krásnou vlnu mokrého tepla jak mi haraší v počůraných slipech a za chvíli mi to zase začalo stékat po noze na zem. To byl konec. Nechal jsem toho potom už až domů. Doma jsem si sundal kalhoty a slipy, co jsem měl navrch a zjistil jsem, že se mi v jednom místečku guma vyvlíkla. Obleček jsem si upravil a trošičku si ulevil. Doma už to šlo krásně. Moč byla krásně vidět, jak prosakuje skrze slipy a rozlévá se do stran a stéká po penise a po slipech zvenku na varlata. V kalhotkách se vytvořila malá loužička. Zjistil jsem, že ty kalhotky stejně špatně těsní. Asi jak to před tím trošku teklo a jak to bylo teď mokré, tak si tudy moč hledala snadno cestičku ven dále.
Vlhkost, která tedy prošla ven, jsem si rozetřel po noze, aby to nešlo na koberec. Potom jsem se uvolnil pořádně a počůral se úplně. Potom jsem si s tím ještě chvilku hrál a pak jsem to došel na záchod vylít a krásně jsem se udělal. Vždy, když se počůrám, mám potom šíleně silný výstřik semene, myslím, že i daleko silnější, než při milování se ženou po týdnu. Z této zkušenosti plyne, že to už nikdy takto dělat nebudu a když na mě zase přijde chuť počůrat se na veřejnosti, vezmu si plínku. To mě ještě tak napadá, že strašně moc závidím ženám, co se týče počurávání. Mohou si totiž vzít sukni nebo minisukni, pod ni si dát kalhotky, nebo také ne (já být ženou, dělám to v kalhotkách) a kdekoliv se klidně ve stoje počurat, alespoň trošku. Prostě si zmáčí ty kalhotky a moč steče na zem buď přímo, nebo po nohou. A ještě k tomu, když to ženu vzruší, tak to na ní není vidět. To muž nemůže ani náhodou. Když se chci počurat venku na veřejnosti, jde to leda tak do plínky a nebo v plavkách... No, prostě holky, máte se!
Dnes jsem měl v plánu, že se počůrám do jednorázové pleny, ale nakonec jsem na to neměl nějak náladu, je s tím potom moc práce to uklidit. Vzal jsem si tedy asi před hodinou svoje počůrávací slipy a pod ně jenom jednu látkovou plenu. Ani se mi nechtělo nijak na záchod. Byl jsem zalezlý pod peřinou a učil jsem se. Přitom jsem si občas malounko stříknul do plenky. Pak jsem v té krásně vlhké plence začal psát tento příběh. Teď už jsem docela mokrý, jak si pořád učůrávám a navíc se mi už docela chce. Takže se asi pomočím pořádně a pak si udělám dnes již počtvrté dobře při pohledu na nějaké pěkné počurané slečny na počítači. Jenom ještě nevím, jestli si pustím slečny počůrané v šatech nebo v plenkách. Mějte se hezky a mějte vlhko v kalhotech.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

dillnber49

  • Host
Re: Počůrání ve vlaku
« Odpověď #1 kdy: Dubna 06, 2011, 09:41:20 »
Chýbajú ti skúsenosti s verejným cikaním, tento minipríbeh je s neskoršieho obdobia a ja predpokladám, že už ti to hádam ucikáva poriadne. Veľa zdaru !
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Počůrání ve vlaku
« Odpověď #2 kdy: Června 18, 2013, 16:21:43 »
:D  Skutočne sa mi to páčilo, mám s cikaním do plieky skúsenosti, nosím ich niekoľko rokov a tak sedieť s partiou za jedným stolom v niekde v podniku a popíjať väčšie množstva pív bez použitia toalety je skutočne k nezaplateniu a odbiehať kamsi do zadnej časti miesnosti zaberá veľa času. Používam plienku, ktorú majú vysokú savovosť, takže sa v nich cítim skvele. Samozrejme, že sa tak nestalo okamžite, trebalo to poriadne natrénovať, zo začiatku počas víkendových dní, následne v noci nechať tomu voľný priebeh a pochopiteľne nich neunáhlovať. Ze gumené nohavičky mierne šušťajú, je tam toho. Ešte v začiatkoch som sedel s kamarátom v našom podniku a približne po piatom pive sa ma len tak mimochodom spýtal, či mám na vtákovi uzol, že si tak pokojne vysedávam a močiť nepotrebujem, pokojne som mu odvetil, že mám na sebe plienku a už som sa raz stihol pocikať bez toho aby on o tom vedel, pochopiteľne to zobral ako žartík do chvíle, ked som mu v onej miestnoske plienku s gumovými nohavičkami neukázal. Co bolo potom už patrí do iného stlpčeka, len toľko, že po čase plienky po tajme začal nosiť aj on po niektorých jeho návštevách u mňa.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »