abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > VIP Sekce

Nosíte plínky do školy?

<< < (2/5) > >>

mskvor:
Do školy jsem si v plínce netroufl, taky už jsem starší, dřív nebyly jednorázovky, který se podle mě dají líp skrýt. Matně si vzpomínám, že jsem šel jednou v plínkách do jazykovky, ale to byla vyjímka. Pokud jde o plínky pod oblekem, toho bych se nebál, záleží na střihu kalhot, podle mě se to skreje líp než pod džínama. Už jsem v obleku a v plenách byl mnohokrát, a to i mezi lidma, který mě znali a věřím (doufám,) že si ničeho nevšimli.

plenky56:

--- Citace: "sambal" ---Bohužel chodím do soukromé školy, která je zaměřená na společenské chování, takže jedno z nařízení je nutnost nosit společenský oblek. Nevím jestli jste to někdy zkoušeli, ale v obleku se plenky ukryjí jenom velmi těžko.
--- Konce citace ---

tak to mas asi blbe usite kalhoty. Prave oblek ukreje plenky moc dobre.

Bastar:
Jednorazovky pands se docela dobre daji nosit jak do skoly tak do prace,aniz by to bylo nejak napadne.Nemuzes  nosit balik nekolika plenek,jako treba na noc. Xrolleyes

Anonymous:
Tak dneska jsem si vzal jako každý den svou dětskou jednorázovku, a necht+ělo se mě to ve škole sundávat a tak jsem to riskl. proběhlo to naprosto v pohodě, nešustilo to, a hlavně to nebylo vidět. Dětské plenky využívám jen na cestu do školy a ze školy. Mám i plenky pro dospělé, ale ty jsou moc nápadné a používám je jen na noc. Xbigrazz

Necituj, reaguješ-li na přímo předcházející příspěvek. - edit by Petka63

13jh02:
Ne. Ani nemohu - do školy už nechodím.  Xlaugh

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi