abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > VIP Sekce

Nosíte plínky do školy?

(1/5) > >>

Anonymous:
popřípadě vaše zážitky ze školy.

sambal:
Bohužel chodím do soukromé školy, která je zaměřená na společenské chování, takže jedno z nařízení je nutnost nosit společenský oblek. Nevím jestli jste to někdy zkoušeli, ale v obleku se plenky ukryjí jenom velmi těžko.

Anonymous:
Tak s tímhle zkušenosti opravdu nemám, takže nemohu posoudit......Nicméně chodit do školy v obleku každý den si nedovedu představit. Kruté podmínky.

Squell:
Kruté podmínky to jsou. Ale když je to nutnost, tak se to překousne.  Xsmile
A jinak pleny do školy nenosím, jelikož jsem ji letos dodělal a před tím jsem je taky tam nenosil.

Petzr  Xbigeek

Anonymous:
Jinak já osobně si je do školy nosím, ale ne na sobě (již několikrát jsem měl úraz, a kybych měl na sobě plenku a něco by se stalo, mohl bych se dostat do nezáviděníhodné situace). plenku si dám do skříŇky, a po vyučování si ji nasadím na toaletách. Jelikož cesta domů mi trvá asi 40 minut jízdy MHD přes půlku Brna, většinou plenku využiju. Když se v noci nepočůrám, tak ráno si plenku nechám, obleču se a jdu do školy, tam si ji ovšem pro jistotu sundám. Jelikož ale s plenkami začínám, tak s tím ještě nemám moc velké zkušenosti, a tak jsem měl možnost to takhle ud+ělat pouze několikrát. Xbiggrin

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi