Anketa

Oznámkujte příběh (jako ve škole)

1
9 (60%)
2
3 (20%)
3
0 (0%)
4
1 (6.7%)
5
2 (13.3%)

Celkem hlasů: 5

Hlasování ukončeno: Července 19, 2007, 19:15:04

Autor Téma: Kalhotky pro velkou holčičku  (Přečteno 21465 krát)

Offline xphd

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Kalhotky pro velkou holčičku
« kdy: Července 19, 2007, 19:15:04 »
Tohle ráno bylo trošku jiné než obvykle, probudila se vedle „Tatínka“. Bylo to hezké ráno a její plenkové kalhotky Goodnite byly stejně suché, jako když šla včera večer spát. Začala v postýlce dovádět a objala „Tátu“ a řekla mu: „Dobré ráno“. Usmál se, když viděl, jak je veselá, a věděl, že její natahovací trénovaní plínku najde suchou. Vždycky se budila pomaleji a bez úsměvu, když se v noci počůrala. Vzal ji do náruče a políbil ji na čelo.

"Dobré ráno princezno, jak se Ti spalo ?" Tulíce se k němu opětovala úsměv, bylo to bezva, mít sucho v kalhotkách, jako velká holka, kterou vždycky chtěla být. "Dobré ráno, Tati, spalo se mi moc hezky, byla jsem velká holka celou noc! Moje kalhotky nejsou ani trochu mokré!" Políbil ji znova, "To je úžasný, kočičko! Jsem na Tebe pyšný!" Ale věděl, že jak ji zná (a znal ji opravdu dobře), že by měla jít čůrat okamžitě, jinak nebude veselá moc dlouho. "Utíkej se nahoru vyčůrat, pak můžeš přinést „Tátovi“ kávu a jeden z těch báječných koblížků, které jsme včera koupili na oslavu!" "Ale Tati, chtěla bych ještě chvíli zůstat v postýlce a mazlit se..." "Nene, holčičko, běž a udělej co „Táta“ říká, mazlit se budeme až potom, co posnídáme ty koblížky" "Ano Tati ...." Její odpověď zněla neochotně, ale vylezla z postele a šla nahoru do schodů.
Jakmile se její nožka dotkla podlahy, zafungovala gravitace a ona zjistila, že musí okamžitě čůrat. Nebylo to ještě „tak tak“, ale bylo jí jasné, že by se rozhodně neměla loudat,  nebo její trénovací plínka přestane být suchá. Rozběhla se nahoru, ale v obýváku ji zdržel pohled na kotě hrající si se svou plyšovou myší. Zastavila se a koukala na něj a smála se jeho legračním pohybům. Tak snadno se stávala roztržitou … . Stála a pochichtávala se tomu kotěti, ručičky mezi nohama a nohy zkřížené, ale neodběhla na záchod, dokud už to nemělo být pozdě. Křížila nohy, aby se nepočůrala, což chvíli fungovalo, ale jakmile je roztáhla,  aby doběhla do koupelny, první výtrysk čůrání smáčel její trénovací kalhotky. Rychle se zastavila, nohy zase zkřížila a držela si pipinku, ale věděla, že už to nestihne. Další teplý proud se vsakoval do jejích „plínkokalhotek“ a máčel je ještě víc, pak ještě jeden a už jí bylo jasné, že to nedovede udržet, když cítila, že to pouští, tak se trošku rozplakala. Její trénovací plínka nebyla udělaná na to, aby takhle rychle vsákla tolik čůrání, a brzo začala protékat okolo nohou. Čurání jí teklo po stehnech a pak po nohách, až na její bosá chodidla, kde udělalo loužičku. Vždycky když někde o samotě udělala loužičku jako teďka, hezky si do ní stoupla jako malá holčička a vesele se usmívala. Čůrání bylo teplé a vždycky, když tohle udělala, připadala si roztomilá, nevinná a jako malinká. Teď se ale neusmívala, byla moc zklamaná, chtěla na „Tatínka“ udělat dojem.
Utřela se a očistila, stejně tak utřela i loužičku, ale věděla, že si nesmí počůrané trénovaní kalhotky vyměnit, aniž by o tom „Tátovi“ řekla. S povzdechem nalila pro „Tátu“ kávu, dala koblih na talířek a vrátila se dolů, o moc smutnější a o moc mokřejší, než když šla nahoru.
Podle jednoho rychlého pohledu do její tváře mohl uhodnout, že v jejích „plínkokalhotkách“ už určitě sucho není, a když uviděl na talířku jen jeden koblih, podezření si potvrdil. Nic ale neříkal a sedl si na bok postele k malému stolku. Přitáhl si ji k sobě, když si lehla do postýlky bedle něj. Utřel slzičku, která jí tekla po tvářičce. "To je dobrý, princezno, miluji tě, ať jsi suchá, nebo mokrá." Otočila se hlavou do jeho hrudi a vzlykla. "Ale já chtěla být dneska velká holka a nenosit dneska plínky. Teď budeš chtít, abych si je vzala a já se do nich budu počůrávat, jak to dělám vždycky. Myslela jsem si, že kdybych si vzala kalhotky, že bych si je protentokrát třeba nepočůrala a … a" další vzlyky jí třásly, jak se tím velkým zklamáním rozplakala.
Oni totiž měli pravidlo, „Tatínkovo“ pravidlo. Když se ráno probudila počůraná, chodila pak v plínkách celý den. Bylo to užitečné pravidlo na omezení prádla k praní a k ochraně koberce, nábytku a všeho dalšího, co by nemuselo přežít počůrání. A ona se skoro vždycky budila polulaná, i když tak moc chtěla být velká holka. Těch několik málo rán, kdy vstávala z postýlky suchá, na sebe byla patřičně pyšná a oblékla si kalhotky. Obvykle to ale netrvalo dlouho s těma kalhotkama, za chvíli si je počurala a vrátila se zase do svých obvyklých plínek.
„Táta“ ji držel, nechal ji se vyplakat a ona se při přestávání s pláčem začala vrtět a třít svou pročůranou trénovací plínku proti němu. Věděl, že teď není ta vhodná doba, ale bylo dost těžké nedat na sobě znát to vzrušení, když se na něj přitlačila mokrou plínkou.
A ona zase věděla, že on ji bere takovou, jaká je a že je i rád, že je občas taková nevinná a dětinská až dětská. To se pak chtěl o ni starat, hlídat ji a chránit, a být ujišťován, že ona je jeho speciální holčička, o kterou se stará ve všech, i v hodně intimních, ohledech. Dokázal by být kvůli ní a pro ni velmi šťastný, kdyby se jí konečně povedlo zvládnout noc nebo den bez čůrací nehody. Pokud by to ovšem tak chtěla. Ovšem tu intimnost, kterou to do jejich vztahu přinášelo, nevnímal rád jen citově, ale taky sexuálně.
Jak přestávala plakat, jeho ruka ji konejšila a pomal se přesunula na její zadeček, mačkala její mokrou plínku a hladila ji po zádech a zase zpátky po zadečku. Pomalu vyměnila pláč za spokojené vrnění a vzdychání. Počuraná trénovaní plínka ho rozhodně neodstrašila. Jak se s ní mazlil a mačkal počuraný pull-up proti její pipince, začala být vzrušená, stejně jako ji to vzrušilo mockrát předtím. Začala hýbat nožkami, třít o sebe stehna, a mokrá měkkost plínky, mačkající se na její kočičku, ji nutila vzdychat ... "Tati, to je tak krásný" Usmál se na ni, když promluvila jako „malá holčička“. Kdykoliv byla vzrušená v mokré plínce nebo pull-upu, začala mluvit "holčičkovsky“, a i když byla v tu chvíli sexuálně vzrušená dospělá žena, působilo to v tom intimního okamžiku přirozeně nevinně. "Já vím, holčičko, a bude to ještě lepší." "Tati, já jsem se počůrala do svých trénovacích kalhotek" "Já vím, holčičko, cítím, jak tam máš mokro. Je to příjemný, že jo?" "Ano Tati, je to nádherný. Je to teploučký, mokrý a měkký a moje pipinka z toho pěkně pulzuje." "Tak to má být, holčičko, „Táta“ pomůže pipince ještě víc vlhnout a pulzovat." Jeho prsty si udělaly cestu dovnitř její „kalhotkoplínky“, pohybovaly se proti ní, a mazlily a hýčkaly se s ní v tom teplém vlhku. Zkušeně odsunul její počuraný pull-up bokem, a ona začala v předtuše dalšího vzdychat hlasitěji. Její tělo se chvělo rychleji, celé žhavé na to, co bude dál... "Tati, prosím Tati..." Její prosby ho vzrušily ještě víc. Bez váhání ji položil na záda, vstoupil do ní, jejich rty se našly. Zavzdychala a její výkřiky uspokojení zaplnily jeho smysly. "Tati, ach ah, Tati..." Oba „byli“ rychle, jejich těla se svíjela spolu. Počurané trénovaní kalhotky byly zapomenuty. Žádné další starosti o bytí suchá, mokrá, v plínkách nebo v kalhotkách. Jak tam leželi, užívajíc si post coitum jejich milování, mluvili o dni, který je před nimi. Šli do sprchy, umývajíce jeden druhého a nikdo z nich už si ani nevzpomněl na tu „suchou“ Goodnite, která začala to ráno. Když ji zabalil do její první plínky ten den, políbil tu dívku, plný lásky a touhy dělat ji šťastnou a spokojenou.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

tepsy

  • Host
Re: Kalhotky pro velkou holčičku
« Odpověď #1 kdy: Října 02, 2008, 02:26:26 »
Neskutečně krásný a něžný příběh.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: Kalhotky pro velkou holčičku
« Odpověď #2 kdy: Října 02, 2008, 05:22:15 »
Spíš bych to nazval: Sen pedofila :roll:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

tepsy

  • Host
Re: Kalhotky pro velkou holčičku
« Odpověď #3 kdy: Října 02, 2008, 20:30:41 »
Dokud je to "jen sen"... Z článku podle mě ale docela jasně vyplynulo, že to není dítě..

Necituj, reaguleš-li na přímo předcházející příspěvek. - edit by Petka63
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Kalhotky pro velkou holčičku
« Odpověď #4 kdy: Října 03, 2008, 08:42:09 »
Vendulka je poněkud mimo
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Vit-ass

  • Host
Re: Kalhotky pro velkou holčičku
« Odpověď #5 kdy: Října 03, 2008, 15:14:02 »
myslim, ze jsem cetl i lepsi,..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
Re: Kalhotky pro velkou holčičku
« Odpověď #6 kdy: Října 04, 2008, 06:14:32 »
Ale hlavně, že je. Neumíš číst mezi řádky. Už to vidím jak svoji dospělé dceři říkám holčičko :lol:  :lol:  :lol: . Za svým si stojím, i když mimo :roll:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Kalhotky pro velkou holčičku
« Odpověď #7 kdy: Prosince 30, 2014, 18:25:54 »
Už chápu, proč Vendulka dostal BAN... když si dospělej člověknedokáže uvědomit podstatu příběhu-že to asi úplně dcera nebyla, a ještě kritizuje ostatní.... jinak nádhernej příběh, sice bych ocenil, kdyby holčička nosila třeba ve dne normální plínky, ale stejně se to pěkně čte :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »