Autor Téma: Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách  (Přečteno 29401 krát)

Offline dzeyty

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 0
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #15 kdy: Září 01, 2013, 21:39:58 »
Ja sem byl minule v tesku v preze eden a tam je uz maju taky maju naviber ABENA a MOLICAR
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #16 kdy: Března 13, 2014, 10:04:23 »
Zlaté nakupování přes e-shop s doručením až domů (do objednávky projistotu připsat, že požadujete diskrétní balení, kdyby je to náhodou napadlo zabalit jinak :D ) a nemusí se řešit stydlivost ;-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline abjanko

  • milujem ked mam plienky aj gumene gate a som pocikany a niekedy si lahnem do kocika a pohojdam sa
  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: -4
  • Milujem plienky a aj gumene gate.
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #17 kdy: Března 15, 2014, 13:10:58 »
Asi pred pol rokom som v tescu uvidel plienky pre velke deti  DryNites. Take dake plienky som chcel uz dlho skusit , tak som nevahal a zobral. Pokladna bila volna a ja tam vbehol, a ops . Tam sedela asi 20r slecna,ale zlata. Ona sa namna usmiala a pri platení povedala (citujem: toto su dobré plienky.)      Ja zaskočený pozrel nanu a neviem ako sa to stalo , ale len tak som povedal že som je este nemal.   Ked som odchádzal , mi doslo co som jej povedal.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #18 kdy: Března 15, 2014, 19:42:25 »
Já moxkrát dělal pokladní a říkám, že žádného pokladní vůbec nezajímá, co mu přijde pod ruku. Alespoň ne ve větších městech. Leda, že bys to kupoval na vesnici, ale tam zas nejsou hypermarkety. Dle mě fake.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline spida

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 1
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #19 kdy: Července 22, 2016, 16:03:40 »
pár z vás tu píše že vám prodavačky něco vnucují. je to jako v u Doktora i Lékárny mají smluvní výrobce kteří jim při velkém odbytu davají bonusy a slevy na zboží. Já když kupuju plíny tak vždy řikam že pro sebe a dělam tak trochu blbého a nechávám si radit,užívám si to jak jsou lehce mimo  ;)

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #20 kdy: Července 22, 2016, 20:22:30 »
Dříve jsem si říkal, že ve zdravotnických potřebách dost vázne profesionalita, protože mi buď nabízely plenky menší velikosti, nebo tragické savosti, ale když jsem se na to díval z toho jejich pohledu, nemají tem jenom ty plenky, ale spoustu dalšího zboží a vlastní zkušenosti pouze minimální (rozhodně ne takové, jako máme my), takže jsou nejspíše závislí na tom, jaké údaje a doporučení jim dají samotní výrobci - jen vyloženě honbu za bonusy bych v tom neviděl.

Offline Santa54

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
  • 31 let
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #21 kdy: Července 22, 2016, 20:50:12 »
Musím říct, že ze začátku jsem se strašně styděl a každý nákup jsem byl na pokraji infarktu. Postupem času mi ale došlo, že je to všem víceméně jedno a nějak jsem to přestal řešit. Při posledním nákupu jsem to ale dotáhl ještě o stupeň dále. Přišel jsem do malého obchodu u nás v ulici s tím, že si chci objednat moje oblíbené Euron Form Super Plus a vzhledem k tomu, že tam mají trvale nějaký základní sortiment Molicare, nabídla mi prodavačka alternativu z regálu. Nevím, co mě to popadlo, ale tak nějak automaticky jsem jí na to odpověděl, že děkuji, ale že mi tyto tenké plenky na noční použití nestačí a že chci opravdu objednat ty, které jsem jí prvně řekl. Trochu na mě divně koukala, ale pak se mě zeptala, jestli mi vyhovuje víc velikost M nebo L. Když už jsem pak v tomto krámku byl takto "profláknutý", tak jsem se s ní při vyzvedávání skoro až zapovídal na téma vložných plen, že se občas stane, že plena protoče....., no a výsledek byl, že mi s takovým lítostivým obličejem nabalila snad všechny vzorky, které tam měla. Bylo to zvláštní a asi bych si to netroufl jinde zopakovat, ale bylo to zase něco nového, nevyzkoušeného.

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #22 kdy: Srpna 11, 2016, 10:55:34 »
Tak dnes jsem byl pro vzorky plenek do zdravotnických potřeb. Co mne zaskočilo, že si mne paní pamatuje. Nevěděl jsem jak reagovat. Tak jsem se vymluvil že si to babička vyzkousi a objednam si to. Co vy jaké máte zkušenosti?

taky se mi stalo :D taky jsem nečekal, že slečna bude mít takovýho pamatováka, dost jsem se seknul v tu chvíli D:

Offline mocik2

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #23 kdy: Srpna 23, 2016, 11:51:31 »
Chodívam občas do Zp florence na chodove, pamatuji si že když jsem prodejnu navštivil poprve tak jsem byl dost nervozní a jak jinak mel jsem pekne mokrou plínu, a tak jsem ji řekl že se omlouvam a je mi to trochu trapne ale že jsem mel nejake vyřizovaní ve meste a ze nejsem z prahy a potrebuju jednu jednorazovku protože abych se mohl převleci do suché pleny. Tak paní chvilku zirala a řekla to vas to takhle brzy postihlo ? Tak povidam njn bohuzel. Po 5mim mi slečna povida že zadne jednorazovky s lepitkama nema ale ze mi muze prodat celý balík L4 tak jsem ji na to kývnul ze si ho klidne vemu ale že se potrebuju akutne nekde uz prevleci, tak me slečna po zaplacení baliku řekla že se mohu převleci naproti v klinice ze tam maji WC dokonce mi ten balik otevřela a jednu tu plenu mi dala do sačku 😃 Dale mi povida ze az se prevleknu tak si tu mam vyzvednout u ni ten balik abych na to nezapomel. A kdyz uz bylo po akci s prebalovaním a sel jsem si vyzvednout ten balík mile se otazala jestli bylo vse v poradku tak sem povidal ze ano, pak se jeste zeptala jestli jsem tu autem ze by mi ten balik jinak dala do velke tašky aby to nebylo moc videt.


Další navšteva probehla v MK marketu tak kdyz me zahledla slečna tak se hned ptala jakou velikost potrebuji a radila mi značky a co a jak mi bude lepe pasovat. Pak se ptala jakou znacku nosim že je to s prominutim poznat 😃 Že mi doporučí Tena slip že jsou slabši a diskretnejší. Tak to byl taky zažitek 😂 Rad na to vzpominam.


Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #24 kdy: Srpna 23, 2016, 19:56:40 »
"to vas to takhle brzy postihlo ?" koukám, že paní prodavačka byla vysoce profesionální a diskrétní.. ;-) ;-D

Offline zan

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 7
  • Karma: -2
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #25 kdy: Října 03, 2016, 20:16:47 »
Citace: S4M8AL
... To se jednou budeme divit, až prostě plenky budou pouze na lekařský předpis ...
V tom s tebou nesouhlasím,  u Amíků jsou volně prodejný v supermarketech. A jestli jsem to dobře pochopil (z německého originálu) tak snad někde v Německu se dají už taky koupit běžně v obchodě.
(zkusím tu stránku najít)

Citace: S4M8AL
... už jste se někdy setkali s prodavačem? ...
Potkal jsem jenom lékárníka, naštěstí na mně vyšla jeho pěkná pomocnice, ve fialovém tričku Molicare (já chtěl Teny) Jinak si na prodavačky nemůžu stěžovat.
Dokonce i v rusku v roce 2012 měli plenkové kalhotky v supermarketu

Offline miki

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 42
  • Karma: -4
Re:Reakce prodavaček ve zdravotnických potřebách
« Odpověď #26 kdy: Listopadu 11, 2016, 17:01:19 »
Ja chodim vzdy nakupovat v plienkach a raz mali moj obchod zavreny. Tak som siel inam. Ked som si pytal Lka, tak mi pani vo veku okolo 50 hned zarvala, ze tie su mi urcite velke a ze mi stacia M. Dobre, ze tam nik okrem nas nebol