Autor Téma: Převýchvný tábor 1.  (Přečteno 6731 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Převýchvný tábor 1.
« kdy: Května 21, 2019, 13:20:08 »
                                     Převýchovný tábor .

1. příjezd a začátek pobytu .


Příběh je vymyšlený , omlouvám se za pravopis .

Jmenuji se Vlastík a žil jsem vždy celkem normálním životem . Sportoval , chodil do školy a žil pouze s maminkou v našem domku . Byla semnou , ale jedna větší potíž . Měl jsem velké problémy z chováním . Ve škole sem se každou chvilku popral a nosil stále domů poznámky a špatné známky .

Mamce to velmi vadilo . K tomu všemu , jsem se  každou noc pomočil do postele . Někdy i
víckrát . Mamka mě vždy vyhrožovala , že mi dá pleny , pokud stím nepřestanu . Zatím to dopadlo tak , že mi dala do postele velké gumové prostěradlo , přes to jiné , potom savou podložku a na ní jěště jedno malé . Ráno jsem musel všechno mokré odnést do pračky a večer si za jejího dozoru povléct postel . Tak to nějakou dobu probíhalo dál . Vše se mělo , ale změnit během prázdnin . Když jsem ze školy domů s vysvědčením , tak jsem byl zvědavej co vlastně budu celé léto dělat . Mamka o něm vbec nemluvila . Po příchodu domů jsem ukázal vysvědčení a šel k sobě do pokoje . Za nějakou dobu přišla za mnou máma a sedla si na moji postel . Ukázala mě , ať si taky sednu .

,,Tak fajn , určitě jsi zvědavý co budeš v létě dělat . Tvoje chování je čím dál horší a tak jsem tě přihlásila na tábor pro podobné děti . Pomůžou ti tam se zase chovat normálně . Pojedeme tam dnes k večeru . Pokud odmítneš , tak si pro tebe ještě v noci přijedou samy a měl bys vše horší . Dělám to pro tebe , abys ses nedostával stále do potíží . Teď si ukliď věci a potom si můžeš hrát '' poveděla mi ona a šla pryč .

Byl jsem celkem zvědavý co to může být za tábor . Den utekl skoro jako voda a byl čas vyrazit . Mamka mi sbalila pár věcí , dala mi kynedril před cestou a jelo se . Po nějaké době jsem usnul .

Probudil sem se až když mamka vjížděla do nějakého areálu . Venku už byla tma a na hodinách v autě svítilo , že je dest večer . Před velkými vraty mamka zastavila a vystoupili sme ven . Dveře se otevřeli a vyšla paní .

,,Dobrý večer , tak jak koukám , cesta se povedla a chlapec dorazil na místo . Ty musíš být Vlastík a pokud vím , tak máš dost velké potíže s chováním . Tady ti od nich pomůžeme . Tak se rozluč s maminkou a pojď semnou dovnitř . Musíš být potichu , už máme po večerce '' pověděla ona .

Já se rozloučil s mamkou , ta jí předala moje věci a šlo se dovnitř . Za dveřmi mě začala udivovat výzdoba stěn . Vypadalo to jako ve školce nebo ještě spíš v jeslích . Paní mě posadila na lavici a než jsem se nadál tak mi na nohy dala místo bot bačkory . Ty vypadali podobné těm , které sem nosil jako malej do školky . Vzala mě dokonce za ruku a vedla chodbou dál . Všude byly obrázky pro malé děti . Na dveřích které sme míjeli taky . Na jednech byl obrázek dvou chlapců , jeden seděl na nočníku a druhej na wc . Byl tam i nápis toaleta . Na dalších bylo napsáno herna a obrázek malých dětí jak si hrajou na zemi . Na proti bylo napsáno ložnice a vyobrazené dítě v dětské postýlce .

Paní se , ale zastavila u dveří s nápisem koupelna a přabalovna . Skutečně tam byl i obrázek jednoho chlapečka který stál ve vaně a pak druhého , jak leží na přebalovacím pultu a má pod sebou štos bavlněných plínek a usmívá se . Stále jsem nechápal co vše znamená . Paní otevřela dveře a když rozsvítila , tak jsem viděl několik van a sprochových koutů . Podél stěn bylo několik velkých přebalovacích pultů . K jednomu sme zamíříli .

,,Sundej si vše co máš na sobě a dej to na tuhle židli . Musím tě připravit na spaní '' řekla mě a začala něco chystat na stole .

Já se začal svlékat a zároveň jsem se cítil čím dál víc unavenej . Když jsem před ní stál úplně nahatej , tak se ona pro mě otočila , vzala pod pažím a koleny a umístila mě na pult . Můj zadeček hned přistál přímo na štosu plen .

,,Já pleny nepotřebuji '' zaprotestoval jsem hned .

,,Kdepak vím , že se v noci počůráváš a kromě toho je vše součástí dalších věcí '' prohlásila ona .

Rychle mě namazala v rozkroku a během chvilku mě už balila do plínek . Část jich jen protáhla a další rozvinula kolem mých boků a zajistila sponkou . Byl jsem tak obalen plínkama . Potom mi dala ještě gumové kalhotky a bylo hotovo . Vzala nějakou modrou kombinézu a celého mě do ní nasoukala . Říkal jsem si v duchu , že nebýt tak unavený tak se jí postavím na odpor .

,,Fajn , teď jsi vybavený na spaní . Ten overal ti sluší .Tak pojď semnou , ať tě uložím do postýlky na spaní '' .

Šel jsem za ní . Pleny mě nutili mít nohy od sebe a tak spíš než chůze to vypadalo , že se batolím jako malé dítě . Na chodbě se ještě zastavila a nalila plnou sklenici čaje . Vylovila z kapsy nějaké léky a já je musel spolknout a vypít všechen čaj . Potom sme šli za roh a ona potichu otevřela dve pokoje . Tam byli všude postýlky . Až na jednu volnou , všechny vypadaly jako pro batolata . Uložila mě do prázdné postele a zapla do jakéhosi fusaku . Po přání dobré noci odešla .

Chvilku jsem se rozhlížel kolem sebe . Už na pohled jsem viděl , že všude spí samý kluci . Prohlížel sem si víc chlapce co spal vedle mě . Byl v dětské postýlce a ve fusaku . V dolní části se mu zcela jasně rýsovali pleny . V puse měl dudlíka a spal jen na zádech z rukama u hlavy jako batole . Spokojeně se usmýval . Najednou se od něj ozvalo něco jako zabublání a když teče hustá hmota . On se ani nevzbudil , jen trochu zavrtěl a spal dál . Za chvilku mě to došlo . Musel se právě pokakat do plenek . Za chvilku jsem usnul s hlavou plnou myšlenek . Spal jsem hodně tvrdě až do rána .

Vzbudil mě příchod několika žen . Ty hned začali otevírat postýlky a vyndávat ven kluky . Každý dostal pusu a byl mu vyndán dudlík . Někteří odcházeli v doprovodu žen samy a několik jich odbezli v kočárku . Po chlapci vedle mě jsem přišel na řadu sám . Po uvolnění z postele , mě posadila do kočárku .

Odvezli mě do samé místnosti , kde jsem byl už v noci . Teprve v tom okamžiku mě došlo , že jsou moje plenky pěkně mokré . Byl jsem vyzvednut na pult a zbaven overalu . Potom šli dolů i plíny .

,,No vidíš , jak jsi se moc pěkně počůral do plínek . Hned tě dám do pořádku a budeš pěkně v suchých a čistých plínkách '' prohlásila ta paní .

V duchu jsem se zhrozil . Ona mi chce dát plíny i přes den . Tak to ani náhodou .

,,Já pleny přes den nosit nebudu . Nejsem mimino '' zařval jsem a rychle se posadil .

,,Tak to se hochu mýlíš . Nosit je budeš '' prihlásila ona .

Jiná která přiskočila ze zadu mě strhla zpět na pult a do pusy mě vrazila velkého dudlíka . Začal jsem kopat nohama , když mě cosi píchlo do zadečku . Podíval sem se tam a viděl , jak dostávám nějakou injekci . Po chvilce jsem se nemohl hýbat , ikdyž sem cítil každý dotyk .

Paní znova srovnala štos plen a za chvilku jsem v nich byl pevně zabalenej . Dostla jsem jiný overal , tentokrát se zapínáním na zádech .

,,Tak jo a jsi hotovej . Teď tě nakrmíme a po nějaké době se dozvíš vše '' prohlásila a posadila mě zpět do kočárku .

V to mě odvezli do velké jídelny . Tady některé děti seděli na normálních židlích a jiné v židličkách pro batolata . Mě nechali v kočárku a zaparkovali mě u stolu . Za chvilku předemnou přistála kojenecká láhev a v ní bylo cosi bílého . Jedna paní jí vzala , vyndala mi dudlíka a dala do pusy savičku od láhve . Začala mě hladit po krku a já začal automaticky polykat . V té láhvi byl krupičná kaše . Po jídle jsem musel ještě vypít plnou láhev čaje a byl jsem odvezen zpět do pokoje . Tma už nebyla postel ve které jsem spal , ale taky postýlka pro mimina .

Po nějaké době , kterou jsem strávil ležením na zádech jsem se začal zase hýbat . Chtěl jsem se překulit nebo posadit . Tlouška plen mi v tom zabránila . Taky jsem cítil , že jsou pleny slušně mokré .

Najednou se otevřeli dveře a vešla paní s kočárkem .

,,Tak pojď Vlastíku , teď půjdeš na vstupní prohlídku . Nezkoušej odporovat jinak dostaneš zase injekci '' .

Posadila mě do kočárku a odvezla do dveřích s nápisem ošetřovna . Tady mě zvážili , změřili a celého prohlédli . Odsud jsem zamířil do jdalších dveřích . Tam seděla jedna starší paní .

,,Ahoj Vlastíku , jsem zdejší ředitelka a ty hoch který má potíže s chováním . My tady pomáháme takovým chlapcům jako jsi ty . Uplatňuji názor , že pokud se má dítě převychovat musí se od úplného začátku . Nevím proč , ale naše metoda platí pouze na chlapce . Proto u nás žádné dívky neuvidíš . Takže jak jsem řekla . Převýchova začíná v době tvého útlého dětství . Proto se každý chlapec promění na malého klučinu . První týden má na sobě plíny a používá je na vše . Pouze si hraje a nic jiného nedělá . Nesmí ani chodit , pouze se mu dovolí lést . V druhém týdnu , pokud je vše v pořádku , tedy namáš záchvaty vzteku a nikoho nenapadáš , můžeš začít chodit po místnosti . Plenky ti zůstanou , ale ubyde jejich tlouška . Ke konci týdne začneš dostávat jednoduché příkazi . Pokud vše zvládneš postoupíš dá l . Ve třetím týdnu už chodíš normálně , ale plíny stále zůstávají . Ke konci týdne tě začneme vysazovat na velkou na nočník a přibydou ti další povinosti . Ve čvrtém týdnu se už na velkou hlásíš sám a ke knoci začne postupný proces odplenkování . Nejdřív doma přes de, potom na ven a odpolední spaní a nakonec v noci . Celý prosec trvá asi tak dva týdny . Během té doby už musíš poslouchat . Některé děti se plen nezbaví vůbec a odjíždějí od nás závislé na nich . Můžu říct , že právě tyhle děti jsou nejhodnější a nemají už žádné potíže s chováním . Až budeš moc mluvit , tak budeš nás všechny oslovovat teto . Budeš mluvi slušně . Taky pokud porušíš pravidla budeš potrestán . Většinou je to výprask a potom se vrátíš do stavu který jsi měl před tím . Pokud se mě chceš něco zeptat , tak můžeš teď . Potom nebude nikdo na tebe reagovat , protože tak jak se mění tvůj věk ohledně plen tak je to i s mluvením '' .

,,Jo chci se zeptat , mamka o tom ví co tady semnou budete dělat ? Ona by s plenama jen těžko souhlasila '' zeptal jsem se já .

,,Samozřejmě , že o všem ví . Tak teď půjdeš k dětem . Pokud bys zkoušel zlobit , tak dostaneš opět injekci a budeš jen ležet '' prohlásila ona .

V kočárku mě odvezli do herny . Tady jsem byl umístěn do ohrádky pro malé děti . Dali ke mně toho kluka co ležel vedle mě a vyndali mi dudlík .

,,Ahoj já jsme Lukáš . Jak se jmenuješ ty ? Neboj se , mezi sebou se bavit můžeme '' oslovil mě on .

,,Ahoj , já jsem Vlastík . Ty jsi tady taky kvůli chování ? '' .

,,No jak se to vezme . Moje mamka chce abych se zbavil jedné věci kterou ona nesnáší , ale já jí mám moc rád a zbožňuji jí . '' odpověděl mi Lukáš .

,,No a co to je , pokud se za ní nestydíš tak mi to řekni '' vyzval jsem ho já .

To co mi řek , mě šokovalo .

,,Já miluji nosit plínky '' .


Pokračování příště .

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Převýchvný tábor 1.
« Odpověď #1 kdy: Května 21, 2019, 20:47:38 »
Super! těším se na pokračování

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Převýchvný tábor 1.
« Odpověď #2 kdy: Května 22, 2019, 15:20:23 »
pěkný příběh pokračuj dál jsem zvědav jak se to bude vyvíjet

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Převýchvný tábor 1.
« Odpověď #3 kdy: Května 22, 2019, 19:02:57 »
Super! Těším se na další pokračování.

Offline Fanda mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 75
  • Karma: -1
Re:Převýchvný tábor 1.
« Odpověď #4 kdy: Února 22, 2021, 18:21:18 »
Pěkný příběh

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Převýchvný tábor 1.
« Odpověď #5 kdy: Února 28, 2021, 01:31:00 »
Opět veli pěkný příběh už se těším na pokračování.

Offline jisedus

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 1
  • v plínách a punčocháčích je nejhezčí život
Re:Převýchvný tábor 1.
« Odpověď #6 kdy: Února 28, 2021, 06:07:05 »
hezký příběh, těším se na pokračování. Do jisté míry mi to připomíná moje dětství
jised