Autor Téma: Největši (neúmyslně AB/DL) plenkové akce  (Přečteno 4457 krát)

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Největši (neúmyslně AB/DL) plenkové akce
« kdy: Dubna 30, 2017, 00:12:09 »
Otázka zní, na jakém setkání lidí má co nejvíc účastníků plenku a ulevuje si do ní?

Zatím vyhrává oslava Nového roku na Times square v New Yorku. Lidi kvůli 10+ hodinovém čekání otevřeně přiznávají, že mají na to plenku.

Druhý v pořadí jsou asi gambleři v Las Vegas, kteří něchtějí opustit "svůj stroj", protože věří, že našli způsob, jak vyhrát (spoiler alert: nenašli, ale pár týpků z Ruska na to přišli - analýzou kódu a předikovatelnosti náhodného generátoru v konkrétních mašinách; mají na to založeny celé firmy; ty Rusy ale plenky nenosí, FBI je ale vyšetřuje).

Třetí kategorie - kterým by se plenky hodily - jsou a) holky, co dorazí na koncert 4 hodiny před začátkem aby byli první v řadě a b) instrumentářky (sestry, co podávají chirurgům nástroje) - operace může trvat 6-8 hodin, pokud se jedná o transplantaci (jater, srdce...). Nechápu, jak někdo může vydržet 8 hodin bez odchodu na záchod. Osobní rekord mám 6.5 hodiny.

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Největši (neúmyslně AB/DL) plenkové akce
« Odpověď #1 kdy: Dubna 30, 2017, 00:29:52 »
Taky tahle holka na Glastonbury festivalu by využila plínku: https://i.imgur.com/N5qvzKM.gifv

Nevím, jaká byla pohnutka toho týpka, aby se sklouznul v tom blátě, ale tajně si myslím, že se dostal, kam se chtěl dostat :)

Offline Kubík

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: 1
Re:Největši (neúmyslně AB/DL) plenkové akce
« Odpověď #2 kdy: Května 02, 2017, 06:23:20 »
Otázka zní, na jakém setkání lidí má co nejvíc účastníků plenku a ulevuje si do ní?

Nechápu, jak někdo může vydržet 8 hodin bez odchodu na záchod. Osobní rekord mám 6.5 hodiny.

Muj nový rekord jsem dal 29.4.2017 na záchod jsem si došel až v cca 22:42 kdy opadla návštěvnost naši restaurace v práci jsem byl od 09:00 a vypil nejméně 6 litrů tekutin :D Od vody z vodovodu , s bublinkama , po pár redbulu a kafe