Autor Téma: Daddy's Little Girl  (Přečteno 8745 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Daddy's Little Girl
« kdy: Března 17, 2017, 09:09:00 »
Ahojte :) Tato povídka je inspirovaná mým snem, který se mi zdál nedávno, a protože ráda píšu, napadlo mě ho sepsat (trošku rozepsat :D)  a vložit vám ho sem :) Pokud by někdo chtěl, ten Tyler z povídky je Tyler Hoechlin, ale samozřejmě si tam můžete představit koho chcete  ;D

Ležela jsem na posteli a četla si knížku. Najednou jsem uslyšela bouchnout dveře, zvedla jsem pohled od knížky a po chvíli se v ložnici objevil Tyler, mračil se, takže jsem usoudila, že se zřejmě stalo něco v práci.
"Ahoj Daddy," usmála jsem se na něj, odložila knihu, vstala a přešla k němu, abych ho políbila.
"Teď ne, Janie, nemám náladu," zavrčel a něžně mě od sebe odstrčil. Kousla jsem se do rtu, ale nenechala jsem se odbýt.
"Daddy," fňukla jsem, "co se děje?"
"Jsem neskutečně nasraný z práce," odsekl. Znovu jsem si skousla ret.
"Tak si na mě tvou naštvanost vybij, Daddy," zašeptala jsem a jemu se zaleskly oči. Povalil mě na postel a nalehl nade mě. Ušklíbla jsem se, věděla jsem, že když to řeknu, udělá přesně tohle. Strhl ze mě tílko a podprsenku. Olízl si rty a zmáčkl mi prsa, přičemž jsem trochu vzdychla. Spokojeně se usmál a začal mi sundávat  sukni a hned poté kalhotky. Postavil se a . sundal si  tričko, poté si ihned začal rozepínat džíny. Mohla jsem vidět v jeho boxerkách pořádnou bouli. Stáhl si i boxerky a jeho veliký čurák mu pleskl o břicho a poté nalehl zpátky nade mě. Naslinil si dva prsty a roztáhl mi jemně nohy a začal svými prsty kroužit okolo mého vchodu.
"Pověz mi, lásko, byla jsi hodná holka?" zašeptal a nepřestával jeho dlouhými prsty obkružovat můj vchod. Jen jsem přikývla.
"Nic neslyším," zavrčel a plácl mě přes moje princess parts. Zakňučela jsem a znovu přikývla.
"A-ano, Daddy,"spokojeně se usmál a jeho dva prsty zasunul do mě. Zavzdychala jsem. Začal jimi pohybovat a já začala potichu vzdychat. Po chvilce prsty vytáhl a usmál se. Políbil mě a zasunul do mě celou svou délku.
Když jsme se udělali, spokojeně se usmál a přetočil mě na všechny čtyři.
"Nesmíme zapomenout ještě na druhou dírku," zavrčel mi do ucha a u toho pumpoval svůj penis. Nadechla jsem se a po chvíli jsem ve svojí prdelce ucítila jeho prst. A po chvíli druhý a nakonec třetí. Když mě dostatečně roztáhl, zasunul. Zavzdychala jsem a zároveň sykla bolestí. Chytil mě za boky a začal přirážet. Vzdychala jsem a kňučela jeho jméno.
Když se udělal i do mého zadečku, natáhl se pro buttplug a zasunul mi ho do něj.
"Nechceme přeci, aby se něco dostalo ven, hm?" zamumlal a přitáhl si mě do objetí. Chvíli jsme jen tak leželi a on mě hladil po zádech.
"Daddy ti něco přinesl," řekl po chvíli a já se na něj podívala.
"Chceš to vidět?" zeptal se a já přikývla. Usmál se, dal mi pusu na čelo a odešel z ložnice. Po chvíli se vrátil s taškou ze které postupně vyskládal na postel zabalený dudlík, dětský pudr, dětské ubrousky a nakonec balení Pampersek. Vykulila jsem oči. Ihned jsem věděla, proč to přinesl. Sakra, vždyť nikdo nevěděl o tom, že mě to vzrušuje, jak se to dozvěděl? Problesklo mi hlavou. Tyler přešel blíž k posteli a ušklíbl se.
"Myslíš si, že tohle před Daddym zatajíš?! Zatajíš, že chceš být malá holčička? Hm, asi je na čase, abych se k tobě jako k malé holčičce choval," řekl a já mohla v jeho hlase slyšet naštvanost. Sáhl po dudlíku, který vybalil z balení a přiblížil se jím k mojí puse.
"Otevři," poslušně jsem pusu otevřela a on mi strčil dudlík dovnitř. Začala jsem ho poslušně dudlat.
Roztrhl balení plínek a jednu vytáhl. Rozložil ji, chytil mě za kotníky a zvedl můj zadek, aby pod něj mohl dát plínku. Poté mě vrátil dolů a já mohla cítit měkkost plínky. Roztáhl mi nohy od sebe a vzal dětský pudr, pořádně mě zapudroval. Celou dobu jsem jeho počínání pozorovala, dudlajíc svůj dudlík. Musela jsem být pořádně rudá v obličeji a i když jsem se na jednu stranu chtěla bránit, někde v hloubi duše jsem si to užívala. Nakonec mi plínku protáhl mezi nohama a pořádně ji zapnul.
"Hm, myslím, že si říkáš, proč ti Daddy nekoupil pleny pro dospělé," řekl a když jsem kývla, ušklíbl se.
"Rád ti na to odpovím, lásko, chci, aby sis pokaždý, co se podíváš dolů, díky těm dětským potiskům uvědomila, že jsi jen malá holčička, která Daddymu tajila takovou věc. Jen malá, hloupá holčička, která nechává svůj počítač bez dozoru," usmál se a přejel rukou po mojí plence. Zakňučela jsem a mírně se zamračila. Tak takhle to tedy zjistil. Poté si oblékl boxerky, mně oblékl tílko a lehl si na postel, zády se opírajíc o čelo postele. Mě si posadil na klín a znovu pokračoval v hlazení po zádech. Položila jsem si hlavu na jeho rameno a dudlala.
Po chvíli jsem ucítila, že se mi chce čůrat. Chtěla jsem se postavit, ale Tyler mě chytil pevněji okolo pasu.
"Kam si myslíš, že jdeš?"
"Uhm, na záchod?" zvedla jsem obočí.
"Malé děti chodí na záchod do plínky," podotknul a pohladil mě po zadečku. Zakňučela jsem a zavrtěla jsem se. No a co, tak to vydržím a až potom si dojdu.
Po pár minutách potřeba zesílila a já se začala kroutit.
"Ale no, buď hodná holka," zašeptal Tyler a začal mi tlačit na oblast močového měchýře. Zamračila jsem se a snažila se od sebe Tyler odstrčit. Tyler se zamračil a plácnul mě po stehně. Zakňučela jsem a raději toho nechala. Tyler se opět spokojeně usmál a jeho ruka nepřestávala kroužit na oblasti mého močového měchýře. Potřeba stoupala, nedalo se tomu bránit a nakonec jsem to pustila. Zatímco jsem čůrala jsem cítila, jak mi po tvářích začínají téct slzy. Zvedla jsem hlavu a viděla, jak se Tyler spokojeně usmívá. Začala jsem plakat ještě víc.
"Ale no," usmál se a začal mi utírat slzy. Panebože, právě jsem počůrala dětskou plínku na klíně mého přítele, který to musel určitě celé cítit. Cítila jsem se tak ponížená a zároveň se mi to trochu líbilo. Zabořila jsem obličej do Tylerova krku a plakala. Tyler se mnou začal pohupovat a při tom mě poplácávat po zadečku, jako se to dělá miminkům.
"Notak, prdelko, pojď, půjdeme se přebalit," zašeptal mi do ucha a položil mě zpátky na postel. Rozepl lepítka na plínce a vytáhl vlhčený ubrousek, přičemž mě začal všude pořádně otírat.
"Když vidím, jak moc dokážeš čůrat, dám ti raději dvě," řekl a vyndal z balíku dvě plínky. Plakala jsem a zakrývala si obličej. Tyler si toho všiml a dal mi ruce pryč z obličeje.
"Princezno, utři si ty slzy, není to nic, proč bys měla plakat, daddy ví, že neumíš svou plínku udržet v suchu," políbil mě na nos a utřel mi slzy. Poté se vrátil zpět k přebalování. Ujistil se, že jsem pořádně otřená a položil pode mě první plínku, zapudroval mě a vytáhl mi ze zadečku buttplug. Plínku zalepil a potom mi nandal ještě druhou. Poté si mě znovu posadil na klín a začal mě pohoupávat na jeho nohách.
"Není to nic, za co by ses měla stydět, ano, lásko?" zašeptal mi do ucha a políbil mě na tvář. Přikývla jsem a znovu si položila hlavu na jeho rameno.
"Miluju tě, Daddy," špitla jsem a cítila, jak se mi zavírají oči.
"Miluju tě, Janie," zašeptal Tyler.

Offline petros

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #1 kdy: Března 17, 2017, 10:29:40 »
Pěkné a vzrušující čtení, díky  ;)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #2 kdy: Března 17, 2017, 12:25:43 »
Ticha voda a jak pekna povidka :D

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #3 kdy: Března 17, 2017, 18:57:03 »
Děkuji za ohlasy :) Vážím si toho :)

Offline alex

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #4 kdy: Března 17, 2017, 20:15:07 »
super čítanie, ak bude aj pokračovanie budem sa tešiť :D

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #5 kdy: Března 17, 2017, 20:50:32 »
Děkuji :) Možná napíšu nějaké volné pokračování :) :D

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #6 kdy: Března 18, 2017, 06:41:13 »
Taky se mi líbí tato povídka a budu rád, když bude další pokračování. :)

Offline luba

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 236
  • Karma: 4
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #7 kdy: Března 18, 2017, 07:23:55 »
A opět další zdařilá povídka.
Velmi dobře napsané, je vidět, že sen může inspirovat.

Offline plenka42

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #8 kdy: Března 18, 2017, 10:46:15 »
dobre sa to  :) ;začína :-[

Offline seni

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 35
  • Karma: 0
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #9 kdy: Května 07, 2017, 23:58:04 »
Hezký příběh.  :-*

Offline Kralka

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 171
  • Karma: 6
Re:Daddy's Little Girl
« Odpověď #10 kdy: Června 28, 2017, 21:06:42 »
 :-* nádhera
Mám vás všechny ráda!!!!! :D :D