Autor Téma: Pleny typu underwear  (Přečteno 9969 krát)

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Pleny typu underwear
« kdy: Června 27, 2016, 23:02:09 »
Ahoj, máte tady někdo zkušenosti s plenami typu underwear? Jsem dost zvědavý třeba na Depend nebo Tena, dalo by se to doopravdy nosit jako normální spodní prádlo? vydrží nějaké počůrání? Lákaly by mě hlavně na denní nošení, vím, že někteří píší, že klidně nosí i giganty typu M4, 10M nebo klidně i Maxi, ale na to si netroufnu a tohle mi přijde jako zajímavá alternativa (navíc trenky jsou nekonečná otrava)

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 98
  • Karma: 0
Re:Pleny typu underwear
« Odpověď #1 kdy: Června 28, 2016, 23:48:13 »
Tena Slip Maxi jsou velmi diskrétní a zároveň kvalitní. Žádné natahovací rozhodně nedoporučuji, protože jsou na nic.

Offline HonzaJenda

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 8
  • Karma: 0
Re:Pleny typu underwear
« Odpověď #2 kdy: Září 25, 2016, 17:09:16 »
Natahovací zase jak se to vezme :) já je mám celkem rád hlavně teda ty dámský Teny ˇi když u mě je to jasný cokoliv je v růžovým obalu a působí to jako dámský tak to miluju :D nejvíc inko vložky Depend ty maji ještě krásnej růžovej vzor :)

Offline miki

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 42
  • Karma: -4
Re:Pleny typu underwear
« Odpověď #3 kdy: Září 25, 2016, 19:30:37 »
Tie natahovaci su dost slabe. Plnu davku by som do nich na verejnosti urcite neriskoval. Teda, uz som riskoval a nedopadlo to dobre

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Pleny typu underwear
« Odpověď #4 kdy: Září 25, 2016, 22:08:11 »
já tedy používám i natahovací a když se do nich čurá pomalu a ne plným proudem,tak toho snesou poměrně dost, u mne tak 3-4 počurání.

Offline Griffon

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: -1
Re:Pleny typu underwear
« Odpověď #5 kdy: Září 26, 2016, 15:03:57 »
No já bych taky nepoužívám natahovací vůbec nic nevydrží Já mám lepící a hotovo A když jdu ven Tak si vezmu jednorázovku Všechno je v pohodě

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Pleny typu underwear
« Odpověď #6 kdy: Září 28, 2016, 12:00:39 »
Natahovací málo vydrží.. Nosil jsem MoliCare Mobile a nic moc. Nejlepší jsou jednorázovky. Já doporučuji Seni, Abri nebo Depend..