Autor Téma: Pokakáváte se do plenek???  (Přečteno 107128 krát)

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #60 kdy: Srpna 29, 2016, 11:39:04 »
Ahoj. Jelikož mám inkontinenci moče, tak pochopitelně ano. Jinak to taky ani nejde

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #61 kdy: Srpna 30, 2016, 01:07:53 »
Ahoj. Jelikož mám inkontinenci moče, tak pochopitelně ano. Jinak to taky ani nejde

O tom jsem neměl ani tušení, proč by to jinak nešlo?

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #62 kdy: Srpna 30, 2016, 09:14:13 »
Ahoj. Jelikož mám inkontinenci moče, tak pochopitelně ano. Jinak to taky ani nejde

Otázka z ní : Pokakáváte se do plen ? A Vy odpovídáte Jelikož mám inkontinenci moče , jminak to nejde. Inkontinnece je buď močová nebo inkontinence stolice čili pokakávání. Čili když máte inkontinenci moče tak se pokakávat nemusíte. Já inkontinenci nemám, já jsem adult baby, proto nosím plenky a používám je jak na čůrání a kakání. Doma nosím děské oblečení, dudlíčka a piju s kojenecké lahve. Jsem rád jako miminko.

Offline miki

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 42
  • Karma: -4
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #63 kdy: Října 08, 2016, 22:13:03 »
Ja fenolax pouzivam pravidelne. Mal som ho aj dnes. Akurat teraz som sa prebaloval. Mam rad, ked sa po nom mozem zabalit a ist prejst, ked to ma na mna prist

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #64 kdy: Října 10, 2016, 22:00:53 »
Používá někdo Glycerinové čípky?

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #65 kdy: Října 11, 2016, 23:03:29 »
Mám je doma, občas je použiji, ale od té doby co se mi čípek nerozpustil úplně celý je nepoužívám.

Offline frodo

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #66 kdy: Listopadu 04, 2016, 10:29:25 »
Ano  protoze jsem miminko a to neumi na nocnik

Offline mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 29
  • Karma: -3
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #67 kdy: Prosince 31, 2016, 17:00:07 »
Mám rád když se počítám,tak kakani je samozřejmost,i přes igelitové kalhotky to je cítit,když člověk sedí,protlaci se to ve slabina ven... Mám ro z vlastní zkušenosti

Offline miki

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 42
  • Karma: -4
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #68 kdy: Ledna 15, 2017, 07:44:36 »
Vcera vecer som si zobral prehanadlo a zabalil som sa do styroch plienok tena XL aby som mal poriadny balik, na to som natiahol este gumenne nohavicky. Dnes rano ma zobudilo dunenie medzi nohami, zobudil som sa na to ako plnim plienky. Uzasny zaciatok dna, vsetkym odporucam vyskusat

Offline mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 29
  • Karma: -3
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #69 kdy: Ledna 23, 2017, 21:25:56 »
Ano jak Vím že to bude řídké

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #70 kdy: Února 03, 2017, 19:18:02 »
Tady bych rád k tomuto tématu něco vysvětlil. Byl jsem po padesátce na vyšetření tlustého střeva stran rakoviny. Dostanete dva sáčky prášku. Je napsáno, že můžete teplé nebo studené vypít. Jaké bylo moje překvapení, když jsem to nasypal do hrníčku do studené vody. Chová se to jako šumák a když jsem to vyzkoušel na lžičku tak to bylo teplé. První sáček v 18:00hod. a druhý ve 21:hod. před vyšetřením. Pochopitelně jsem se zabalil tak ať není problém. Myslel jsem si, že to bude fungovat okamžitě. Opak je pravdou. Po druhém sáčku ve 21:00 hod. nebylo také nic. Ale ve dvě hodiny ráno mě probudily tlaky, sednul jsem si na postel s tím, že se půjdu vykadit, ale bohužel, než jsem došel na WC tak byla obrovská bouře a já se podělal jak malé mimino.

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #71 kdy: Února 10, 2017, 00:28:08 »
Pro mě je největší slast se v noci nebo nadránem pokakat do mokré plínky. Potlačit v posteli pod peřinou jednu-dvě šišky do plínky a zaspat s tím. Při každém pohybu v noci cítíte, jak se ty šišky v plínce převalují pod prdelkou. Ráno vstanete, posadíte se v tý pokakaný plence do židle a podíváte se na svů oblíbený seriál.

Je super, když plenka klade odpor a musíte víc potlačit a cítíte, jak se náklad kroutí pod zadkem a plní plínku.
« Poslední změna: Února 10, 2017, 00:54:15 od lycanth »

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #72 kdy: Února 18, 2017, 11:10:53 »
Ano pokakávám se do plenek, rád jsem jako malé batolátko. Dnes ráno jsem se vzbudil brzo a přemýšlel co budu dělat. Měl jsem nakoupené plenky s dětským motivem. Zabalil jsem se do nich, nachystal snídani. Se snídaní jsem zalezl do postýlky a pustil si televizi s pohádka. U sledování napínavých pohádek jsem dopapal a dobumbal, dal jsem si dudlíky.
Probudil jsem jsem se až za dvě hodiny, kdy jsem zjistil že jsem u pohádek usnul. A měl jsem nadílku v plenkách, úplně pokakanej a půčuranej. Přebalil jsem se do čistého. Jelikož byl čas oběda šel jsem vařit oběd.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #73 kdy: Února 18, 2017, 22:34:08 »
Používáte glicerínové čípky? Já jsem je zkusil včera a předevčírem poprvé. Jsou super, když se nejde kakat tak to do 15 minut jde samo. Bylo mi doporučeno projímadlo Lactuloza, je prý šetrná a rychle účinná. Ale ty čípky mě vyhovují. Dám si gly. čípek, zabalím dopleny a nemusím na nic myslet, dělam co potřebuju.

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 281
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Pokakáváte se do plenek???
« Odpověď #74 kdy: Února 18, 2017, 23:31:37 »
No a skúšal tu už niekto namiesto čípku (alebo spolu s ním) použiť aj niečo zábavnejšie?  ;)